reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Marela, Babydust strasznie smutne, że takie rzeczy słyszycie, mam nadzieję, że nie zostawiacie tego bez słowa...;-)
oooo nieee wierz mi ze nie zostawilam :) a do tego palcem faktycznie dzisiaj nie tknelam niczego oprocz Basi :-D:-D:-D dopiero teraz zobaczy hrabine hehe a moj w domu siedzial caly tydzien i nie chodzil do pracy wiec tym bardziej dupek
 
Dziewczyny a wypodajecie wit d lub k?

Karina hormony buzuja..ja dzis pol dnia przeplakalam..ech..

Myla super ze juz malutka jest z toba ;-)

Sataga gratulacje! ;-)
 
A u mnie te dwa dni piękna pogoda i dłuuuuuugie spacerki w celu wywołania wilczka z. Lasu, i inne starania, ale niestety bez skutku. W śr kolejna wizyta, której już bardzo chciałam uniknąć, ale coś czuję, że nie tylko na tą, ale i następną będę musiała iść:-[
 
reklama
Do góry