reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kina ja tez przełazilam pol dnia, stopy mnie strasznie bola i kostki mimo, ze wygodne najeczki dzis zarzucilam..i tez skurcze mnie męczą na zmianę z kopaniem młodej.

Ojj ale ide spać juz, kosmos dla mnie, ze jutro mnie ta mała glizdka moja nie obudzi z rana :sorry2:

W ogole to zaczęło sie wymuszanie krzykiem i płaczem, rzucaniem na podłogę i rzucaniem wszystkim co ma w rączce jak sie wkurzy..jestesmy twardzi ale w środku sie kazdemu gotuje..no nic konsekwencja i konsekwencja, nic innego nie zadziała a musze ja troche ustawić...czuje, ze bedzie ciezko jak sie malutka urodzi.
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1428783991.680179.jpg 4 dniowy Staś :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1428783991.680179.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1428783991.680179.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 130
Patinha sliczny Stas ;-)

Natasza bo ja podaje wit d i k ale z tego co wiem to jak dziecko je wiecej lub samo mm to powinno sie podawac tylko wit d a jak je pokarm matki to tylko wit k..;-) no chyba ze sie myle... hmmm


Dzieki dziewczyny za informacje!
 
Patinha, gratulacje :-)

Myla, Małgosia przy urodzeniu 2800g, przy wypisie 2630, a najniższa 2520.

Olusia, wit. D i K. przy akrmieniu piersią, a samą D przy mm.

Doli, współczuję :-( dla mnie z kolei chyba najgorsze po cc było przekręcanie się na boki, na wznak nie byłam w stanie spać i ta pierwsza doba była dla mnie katorgą, bo po kilku godzinach plecy strasznie mnie bolały, jak już mogłam się ruszać, to próbowałam na boku się ułożyć i przy obracaniu mega ból.

Babydust, tak trzymaj, cierpliwości Ci życzę, ale najbardziej, to żeby maż poszedł jednak po rozum do głowy...
 
reklama
Do góry