reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzwoniłam do ubezpieczalni i mi powiedzieli ze po takiej historii jak ja mam z Emily, normalnie nie musze za nic placic, ale to lekarz musi zadecydować ..., wiec czeka mnie rozmowa z ginekologiem ...

Juz znowu dzwonili z przedszkola ze Emily płacze i ze 2 razy wymiotowała ..., to pojechaliśmy ja odebrać , a ona sie bawiła ... To mowie ze ja wtedy zostawię jesli jest spokojna .., a to nie wymioty tylko jej sie po śniadaniu ulalo ... A oni ze jesli to sie powtórzy to beda dzwonić żebym ja odebrała ...
Brak mi słów do nich ... Czuć ze Emily jest im nie na rękę :(
Najchętniej by sie by jej pozbyli ...

Ide spac ...
 
reklama
Kuklaki ja mam twardsze niz wczesniej ..., i dzis mnie troche ciągło tu i tam na brzuchu ... I pęcherz bolał , jakby kto go ściskał ...
 
Karina a to zwykłe przedszkole? No na to wygląda że im ni na ręke. Musisz z nimi porozmawiać.
Miłego odpoczynku.
 
Czy wy macie to podbrzusze twarde? Ja ostatnio zauważyłam że czasami takie twarde, może to wzdęcia?

hejka
ja tu na bierząco podczytuje - mało się udzielam bo do wczoraj praca pochłaniala mi czas. Od wczoraj na L4 nie planowanym przez wlasnie twardniejace i pobolewajace podbrzusze ;/ Weekend mialam mega stres, wzielam 2xnospe i na chwile ulzyło. Wygląa na to ze zaczeły sie skurcze baxtona-hicksa ale troche ich za duzo;/ Gin zbadal szyjke - powiedzial ze jest wmiare. Zalecil zwolnienie z pracy, oszczedny tryb zycia nospe 3x1 i asmag 3x2.
nie powiem troche mie to twardnienie dokucza i niepokoi :( ale staram się odpoczywac i myslec pozytywnie

slonecznego dzionka
 
Karina przykre z tym przedszkolem :-/ do tej pory bylo ok a teraz przyszla nowa babka i ma problem. Teraz juz nie masz wyjscia czeka Cie poważna rozmowa bo mała tylko nie potrzebnie się stresuje.

Kuklaki, Gemma oby szybciutko wam przeszło

Miłego i spokojnego dnia, chyba dzis na forum beda pustki

P.S apropo spania M obudxił mnie o 5 jak wrócił z pracy i 1,5 godziny nie spałam :-(
 
Karina, to przykre ze zmienia sie jedna nauczycielka i od razu inny stosunek do dziecka :-( mam nadzieję ze uda się wszystko wyjaśnić!
 
Kuklaki , przedszkole jest specjalne dla dzieci upośledzonych ...

Natasza no zobaczymy ... Mała sie stresuje ale nie wiem z jakiego powodu .. :(

Vesunna dzieki :)
 
co jest z tymi brzuchami ,mi po 4 tyg przyjmowania lekow i lezenia juz lepiej , brzuch twardnieje dalej ale juz bezbolesnie wiec nawet pozwolilam sobie na wypad na wieksze zakupy :) dla dzidziola nie bylo nic ale starszakom troche ciuchow kupilam na przecenie :)

dzieciaki wygadaly babci jakie mamy pomysly na imie i oczywiscie musialam wyluchiwac cala litanie jakie to bezsensowne pomysly :crazy::crazy:
 
reklama
Babydust masakra z tą krytyką innych :-/ jeśli chodzi rodziców/teściów mieli swoja okazje na wybranie imion i teraz wara od wtrącania się i komentarzy :-/ wrrr.... nenawidzę tego :-)

Mnie dzisiaj tez trochę kuło i ciągneło wziełam no spę, dawno już nie brałam

Pustki tu dziś :-) mąż poszedł na nockę do pracy a mi się nudzi ale poczytałam trochę o porodówkach i chyba w końcu mam jakieś rozeznanie bo do tej pory byłam totalnie zielona :-)
 
Do góry