reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia nie wiem czemu płakała bo mnie przy tym nie było ..., a oni sami niby nie wiedza, ze tak poprostu ...
Ona takich koncertów poprostu nie robi ...
Moja intuicja mi mowi ze Emily nie lubi tej nowej nauczycielki ( stara była zajebista, miala super podejście do niej, ale zaszła w ciąże) a ta nowa od początku mi nie podeszła. Na pierwszej imprezie na ktorej była to nawet nie podeszla do nas jak to inni robili i jaki zwyczaj jest. Wiec ja podeszłam na koniec do niej zeby jej zaproponować spotkanie, żebym mogła jej wiecej o Emily opowiedzieć: co lubi , jak ja uspokoić itd. Ale ona powiedziała ze nie trzeba, koleżanki jej juz powiedziały ... I jak tu taka babę polubić?

Lei dostałaś rachunek z triosomii ?
Ja tak - prawie 190€ :( , juz w sumie tam 450 zostawiłam :( ..., zbankrutuje jak tak dalej pójdzie ...
 
reklama
Karina po tym co piszesz tym bardziej bym porozmawiala. Nie lubie takiego podejscia. U nas w przedszkolu byla taka nowa i mlody przy nuej plakal wiec porozmawialam z managerka. Okazalo sie ze mu uwage o cos zwrocila a ze on bardzo emicjonalny to od razu sie rozplakal. Wiec jej wyjasnilysmy jak z nim postepowac i teraz ja lubi.
Mam nadzieje ze u Was szybko sie rozwiaze. Nie czekaj,pogadac,to i dobro Twojego dziecka chodzi.
 
Oficjalnie moge powiedziec ze w drugiej ciazy zaczelam czuc ruchy w 20tyg. W pierwszej natomiast w 18tyg. ;)
M sie ucieszyl bo trzymal reke na brzuchu jak dzidz kopal :D

Uciekam spac. Koniec wolnego,jutro do pracy :(
 
Hejka ja tez cos spać nie moge. Tzn obudziłam sie o 5.30 wyspana ale leżę dej.

Malutkie wlasnie sie wierci. Tez nie lubię jak kopie po pęcherzu i szyjce. Corka tez mnie tak masakrowała, w ogole to bardzo kopała, miałam porównanie bo kumpel była w ciazy tez i jej synek był leniuszkiem, tylko sie przeciągał a moja to nawalala jak szalona.

Karina elegancki pokój, na miejscu teściowej to bym sie cieszyła ☺️

Co do trisomii to ja nie robiłam. U nas wszyscy zdrowi i tak ma zostać

Wczoraj przyjechała moja przyjaciółka w odwiedziny takze mało mnie będzie w tym tyg.

Anulka szkoda, ze usg nie zrobili i tak..mi jak poszłam z bólami to zrobili od razu zeby mnie uspokoić, to chyba normalny odruch, mama sobie wtedy nie wkręca nie wiadomo czego jak zobaczy, ze u maluszka wszystko w porządku.

Glowa mnie napitala juz od wczoraj. Wezmę dzis juz tabsa bo mamy w planach zakupy przez pol dnia :-D

Ja wczoraj poszłam rano auto przestawić i na klatce tak mnie mdlosci złapały, szarpały, ledwo do domu doszłam hahahaha..
 
Dobry :)

Amisia i Lei bidulki z was z tym spaniem, ale u mnie nie jest innaczej :p

Lei u mnie w rodzinie tez wszystko ok, ale wolałam zrobić dla świetego spokoju ..., a Ty usg tylko te 3 robisz , czy cos extra? A organ screning ? Teraz miedzy 19-22 tygodnia ..., ja raczej bede robic ...

Miłego dnia :)
 
Teraz bede miała 27.11 2 screeening ale to juz moja ginka nie robi tylko ktos inny. A potem jestem zapisana ale nie wiem na co..jak yo sie nazywa? Feundiagnostik z echokardiographie? U mnie to 180€ kosztuje. Tylko dziwne, ze mi nic nie mówili o kosztach..czyli co zrobią a potem rachunek? Chyba powinni informować, ze to na kasę nie jest (no chyba, ze lekarz zaleci to co innego).Mi babka na każdej wizycie robi nawet takie szybkie usg ale chce ja zmienic...szukam kogoś lepszego.
 
No dokładnie o to mi chodzi , ja liczę na ponad 200 € , jesli juz za samo usg zapłaciłam 125€. Tak pozniej wysyłają rachunek .. No ale wczesniej musza poinformować ile ta impreza kosztuje ...i musisz cos podpisać ... Ja to mam chyba na 2 grudnia (musiałabym w Mutterpass zobaczyć )
 
reklama
Czesc laski, ja sie obudziłam żeby do gina zadzwonić i mu powiedzieć że ma mi badania wypisać, a on na to że ma zepsutą drukarke i nic nie może wypisać, czeka aż przyjdą naprawić, oszaleje.
Czy wy macie to podbrzusze twarde? Ja ostatnio zauważyłam że czasami takie twarde, może to wzdęcia?
 
Do góry