reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Mnie dziś mała juz 2 razy kopnela IC jestem na dzis spokojna ;)

Amisia nie widzę wózka, cos mi się w tym tel zrobiło i nie mogę przez tel dodać żadnych zdjęć ani zobaczyć jak trzeba kliknąć w załącznik, wcześniej było normalnie :/

Musli Co do infekcji to ja mam mega stan zapalny (b.liczne komórki zapalne uniemożliwiające obraz cyto) i juz biorę druga pake lactovaginalu. Pani w aptece mówiła ze nie można bez konsultacji brać vagicalu i innych na nagietku bo to same zioła ale mogą uczulac itd. A clotrimazol w ciąży mozes na bank. Ja smarowalam jak miałam założony pessar na szyjke
 
reklama
No widzisz Myla, a martwiłaś się ostatnio, że Cię córcia nie kopie, a tu proszę :-)

Ja na szczęście infekcji jeszcze nie miałam, a za wózkiem zamierzam się rozejrzeć w grudniu, jak mój M. będzie miał kilka dni wolnego, ale kupimy raczej najwcześniej w lutym.
 
Witam popołudniowo :-)

chwilke mnie nie było bo kilka problemów się nawarstwiło i forum jakoś nie po drodze było :-(

tak czy siak dziękuje za kciukasy wizytowe , z maluszkiem wszystko oki , dalej nie znam płci , bo wstydziocha mam który ciągle się źle układa :-) następna wizyta za trzy tygodnie :tak:

ciężko nadrobić po nieobecności , ale z tego co pamiętam

gratuluje udanych wizyt , ruchów i poznania płci :tak:

olusia &&&&&

anulka90 - dobrze ,że już lepiej, współczuje nerwów i życze szybkiego powrotu do domu :tak:
neta - z jednej strony gratuluje wizyty a z drugiej współczuje , czasem lekarze to nietaktowni ....... , no ale grunt ,że wsio ok :tak:

doliores - zdrówka dla synka :tak:

kuklaki - ja też jeszcze nie czuje ruchów :-( mamy jeszcze czas :tak: na pewno wszystko jest ok :tak:

amisia - bardzo przyjemny wózeczek :tak:

karina - zupełnie nie babciny pokój :-D uwielbiam takie zestawienie kolorów i minimalizm :tak:

tyle pamiętam :zawstydzona/y:
 
Dobry :-)

Doli gratuluje kopniaków :) z takim bólem da sie żyć :p
Mam Nadzieje ze z Synkiem wszystko ok :) ✊❤️✊❤️✊❤️

Tabasia no ja nie stoję ba babciny styl :)
Wlasnie sie takiego pozbyłam z tego domu , po babci wszystko było ( u tej od ktorej dom bede kupywać ).

Anulka bez usg??? Jak mogą stwierdzić ze jest dobrze ???
Nie ogarniam tego i podziwiam Cie za zaufanie ...❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Asiu gratuluje kopniaczków :)
Superrr ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Neta to gratuluje chłopczyka po cichu :)
Mialam tak samo na drugiej wizycie, lekarz nas bezpodstawnie zdenerwował tekstem ,, nie podoba mi sie to ,, a miał na myśli ze dzidzia spi i zmierzyć nie mógł ... :szok:

Natasza no jeszcze nie mam żadnego sposobu .., ale sprubuje Twoim :)
Ale dopiero w srode lub na weekend .., jutro impreza w przedszkolu i a potem zaraz praca :)

Neta nie wiem czy teściowa zadowolona lol ja bym sie cieszyła mając taka synowa hehe

Amisia śliczna karoca :) :tak: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Musli mialam juz dwa razy :(
I tez lekarstwa przepisane mialam ...

Kifsi super ze wszystko ok :)
No pokój to wykończenia jeszcze ale , reszta to drobnostki z porównaniem jak było wczesniej lol. Szkoda ze fotek z przed nie mam ...

Mi dzis Emily zmaltretowali w przedszkolu :( , dzwonili o 11 żebym pewnie ja odebrała, bo ona juz 1,5 h płakała i nie wiedzieli co z nią zrobić :(
A ze wypożyczyłam fotelik od naszego auta do busiku nie mogłam jej odebrać ( specjalny rehabilitacyjny fotelik). Oni z nią do ładu nie dochodzą :( , a w domu nie ma większych problemów ... :(
Nie wiem co mam robic , jesli sie poskarżę to boje sie ze to sie na niej odbije :( dlatego ze ona nie moze powiedziec co sie stało itd.
Co wy byście zrobiły?
 
reklama
Karina dlaczego plaksla? Masz jakies przeczucia? Ja bym porozmawiala,nie zeby sie skarzyc tylko zeby znalezc zrodlo problemu...i to nadmien na poczatku rozmowy.

Co do detektora u mnie tez czasem lepiej slychac czasem gorzej. Pewnie to zalezy jak sie dzidzia przekreci. W pierwszej ciazy serducho najlepiej bylo slychac z prawej strony,teraz na srodku.

No moj Dzidzius juz sie na maksa rozkreca :) zatem i detektor pojdzie na polke :)

Kuklaki a bo te weekendy takie spokojne na forum :)

Kifsi mam nadzieje ze problemy szybko sie rozwiaza. Super ze wizyta udana :)

Amisia fajny wozeczek.

Musli ja mialam. Dostalam gynodaktarin ale zaleczylam tantum rosa. Teraz znow cos sie tam robi. Niestety to czesta przypadlosc ciezarnych :/

Doliores zdrowka dla synka!!

Dzieki Marela :) zrobie jednak w weekend.

Neta biedna Ty z ta przeprowadzka... fajnie ze synek tak reaguje na rodzenstwo. Moj to na poczatku nie chcial slyszec wrecz plakal. A teraz jest juz lepiej pod warunkiem ze bedzie brat :D a usg mam za 2 tyg.

Asia halny minal? ;) gratuluje kopniaczka :)
 
Do góry