reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Vesunna nie martw się, ja tez zupełnie nic nie mam jeszcze. Nawet gorzej ja nie wiem czym sie różnią te ubranka i cyferki, laktator czy inne dziwne rzeczy których nazw nie pamietam ;) i nawet nie spędziłam nigdy w życiu z żadnym dzieckiem nawet 5 minut. wiec ogólnie zapowiada sie bardzo ciekawie:)
 
reklama
Ja mam kilka typów ubraniowych które dokupić musze. Np bodziaki kopertowo zapinane. Na początek idealne dla mnie. Psjacyki. I tak naprawde wystarczy. Bo sukienek, i bluzeczek mam troszkę po tysiącu i od koleżanki ktora właśnie urodziła tez dostanę (ja jej pozyczalam po mojej a teraz zmiana).z tym ze jak dziecina nr 2 będzie tak szczuplutka jak prototyp to znowu tylko allegro mi zostanie. Bo polskie sklepy maja mega szeroki wybor dla dzieci pulchniutkich.
 
Myla zdrówka dla synusia ;-)

Karina spokojnie..... a wierzysz w sny?:tak:

Renatka... wiesz to nie jest wymarzone danie, ale to mi wchodzi bez problemu oraz zupy... bo 2 dania to jeszcze nie bardzo.... poki co smakuje mi to..pytanie na jak dlugo?:tak::confused:

Jaga to jednym slowem masz juz wszytko.... to mozesz juz rodzic... he he;-)
 
Olcia po dzisiejszych snach ni uja nie rodzę do kwietnia. Nie mam pampersów i chusteczek do pupci. Jak sobie przypomne ten sen to się odrazu zła robie. Kurczaki taki durny.

Myla podziwiam Cię , że spokojnie możesz dziecie położyć spać z gorączką. Jak mój młody ma gorączke to nieśpie w nocy tylko co troche sprawdzam czy mu spada czy rośnie. Może to uraz po tym jak mój młodszy brat z minuty na minute dostał takiej gorączki , że aż drgawek dostał. A pani z pogotowia go do domu odesłała. Mama wróciła z nim do domu to miał już ponad 40 stopni i leciał przez ręce. Siostra poleciała na poczte( nie mieliśmy jeszcze telefonów) zadzwoniła po pogotowie i go zabrało odrazu. Kto przyjmował go w szpitalu? PAni która 2 godziny wcześniej odesłała go do domu.
Zresztą ja jestem bżdziuch i cholernie panikuje. Tzn strasznie się boje i martwie jak mi młody choruje. Teraz miał 3 dni gorączke i ja 3 noce nie spałam tylko latałam go sprawdzałam.
 
Dziewczyny zazdroszcze Wam ze macie tyle rzeczy dla maluszka. Ja nie mam nic :-( i raczej nic nie dostane :-(

nie płacz tylko leć do Tesco, śliczne body mają z pięknymi nadrukami, bodziaki świetnej jakości , 5 szt. za 16 zł. !!! to taniej niż w szmateksie ! a nowiutkie !!!
są też po 24 i 27 zł., i po 31 zł. chyba za 7-mio - paki, naprawdę polecam !
 
Hej dziewczyny!
ja też ostatnio obleciałam całą Galerie Mokotów, ale tam nic ciążowego nie ma w tych sklepach..pojechałam więc dalej i np w h&m znalazlam spodnie, ale jakieś takie długie, chyba musiałabym mieć z 1,80..w weekend będę dalej szukać, bo już mi się ciasno robi, musze rozpinać guzik jak siedze, a najgorzej w samochodzie, bo tam nie ma pozycji 90st. jak na krzesle;/

U nas po badaniach NT wyszło: 1,0. Kolejne usg to dopiero połówkowe, a jeszcze tyle czasu do niegoo, nie mogę się już doczekac zeby zobaczyc znowu dzidzie, chociaż też czas tak szybko leci, pamiętam pierwsze usg w 7tc jakby to było wczoraj...:tak:

no i tez juz mam ochote cos pokupowac:) ale czekam az zdradzi co tam ma miedzy nóżkami...::)

ja kiedyś miałam sen, który bardzo często mi się powtarzał: lecę samolotem i przy moim fotelu jest taki pojemnik, otwieram go a tam takie 2 duże okrągłe baterie i nagle taki głos mówiący z przestrzeni: 'nie wyjmuj tych beterii, bo samolot wybuchnie'. jak miałam pierwszy raz ten sen to oczywiscie wyjełam i obudziłam sie zlana potem, potem gdy tylko w snie kładłam rękę na bateriach, to próbowałam obudzić się na siłe bo już wiedziałąm co będzie. Dziwne to było...ale juz dawno nie miałam tego snu, na szczęście!:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
zresztą teściowa szyję spoko i ja jej rysuje co chce np dla synka jakie spodnie a ona szyję - ambitnie planuje sama się nauczyć tzn juz trochę umiem ale na razie tylko pościel i poszewki uszyłam :) no i szydełkowanie musze sobie przypomnieć bo wymyśliłam sobie ubranko na szydełku do chrztu hihi

neta, to Ty zdolna bestia jesteś !!!
Asiatipl, dokładnie, ja mam tyle nowych ubranek po Majce, aż żal...
Zdecydowanie za dużo kupowałam, teraz wiem, że 7-mio pak bodziaków z krótkim, 7-pak z długim i styka :)
a że w kwietniu rodzimy to kombinezony nie będą potrzebne :)

Ja tu mieszkam od 2 miesięcy a w klatce sami emeryci. Zaraz mnie wyklna co za matka :-D klasę go spać,rano się skoczy do apteki

no co Ty, idź i powiedz, że Ci dziecko gdzieś wyrzuciło, że jeszcze rano miałaś ;)
 
Do góry