reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Trzeba poczekać co bedzie...
Jak juz wiadomo czy chłopak czy dziewczynka to mozna targi robic :)
Tylko dobrze jesli któraś by założyła nowy wątek :)
 
Dziewczyny zazdroszcze Wam ze macie tyle rzeczy dla maluszka. Ja nie mam nic :-( i raczej nic nie dostane :-(
ja w pierwszej ciazy tez zaczynalam od zera i nic nie dostalam. Grunt to robic zakupy z glowa. Nie szalec. U nas polowa nie uzywana. A najlepiej na poczatku chodzilo nam sie w pajacach.

No ale jakoś musi być nie;)? Czytam was i jesteście moim jedynym źródłem wiedzy :)

Dobrze bedzie ja na 2 tyg przed porodem kompletowalam wyprawke i nie wiedzialam jaka roznica np. Miedzy pajacem a rampersem ;) wszystkiego sie tu nauczysz a ja przypomne bo szczerze to mam wrazenie ze nic nie pamietam.

A wiecie ze lozeczko mam jeszcze po mnie :) aby materac nowy dokupilismy.

Dzis obudzilam sie w strachu ze lece na badania i nie mam pojemnika oczywiscie nie kupilam. Na szczescie znalazlam jeden zapasowy. Tym razem pobudka tez przez siku;) ale przynajmniej was nadrobilam w ta godzine. Najgorzej jak ja wytrzymam bez jedzenia i picia bo rano musze cos przekasic a najwczesniej na 9 wroce. Odwala mi w dzien . Caly na nogach i ciagle cos robie. Wieczorem padlam ze zmeczenia. Nogi odmowily posluszenstwa. Jak mdlilo to nic nie robilam i bylo ok teraz przesadzam w druga strone.

Kajkapol- Jutro wstawie super przepis na ciacho z malinami u mnie robi furrore. Z tel nie dam rady. Tzn dzis tylko pozniej. ;)
 
Ostatnia edycja:
Aylin ja wlasnie tych kopertowych nie lubię, za duzo zapinania i mam wrażenie, ze dziecku nie wygodnie. Choc kupiłam taki zestaw z hm na 62, bodziak spodenki krótkie i czapka. Zestaw różowy z motylkiem choc chcemy chłopca haha :-D

Olusia
współczuje z tym jedzeniem. Ja z kolei mam swoje typy śniadaniowe. Najpierw były przez kolka tyg kanapki z żółtym serem (jednym konkretnie), inaczej wymiotowalam, potem tosty z dżemem pomarańczowym (tylko! Po truskawkowym paw..) a teraz z oliwa, serkiem i awokado..ale czuje, ze mi sie przejada i mam ochotę na owsiankę z bananami i cynamonem :-D

Neta,
ja tez lubię ciuchy z Zary, szczegolnie bluzki i pumpy (wygodne, nie cisną brzuszka). Teraz udało mi sie kupic śliczna kurteczkę zimowa dla małej i na wiosnę granatowa pikowana, cudeńka maja. Ja mam ten plus, ze sa te bazarki (flohmarkty) i kupuje używane rzeczy jak nowki i to samo zabawki a jak nowe za 0,50-5€. A zdolności manualnych zazdroszcze, samemu zrobic ubranko do chrztu, marzenie! :tak:

Jaga,
jeszcze zanim planowałam dziecko to przez kolka lat miałam koszmary, ze np mam dziecko, przystawiam do piersi a nie mam mleka i to dziecko plaaaacze i płacze..albo, ze cały dzien zapomniałam nakarmić bo sprzątałam, byłam ns zakupach i mi sie pod wieczor przypominało, ze jestem mama...jak mnie to stresowało!! Co jakis czas nawracające takie 2-3 sny, ze nie potrafię sie dzieckiem zając..

Margo
to super :-D

Marela,
ja to samo. Tak to plackiem leżałam a ostatnio energia mnie rozpiera. Wczoraj zakupy wielkie z mała na rękach, dźwiganie tobołków, sprzatanie, gotowanie, wszystko w biegu! Sama widzę, ze przeginam ale aż mi sue ręce trzęsą jak mam tyle siły i radość mnie ogarnia, ze moge i mi sie chce. Przedwczoraj do nocy pranie robiłam, szczęście, ze suszarka jest to raz dwa i wszystko zrobione. Gorzej jak przychodzi wyrównanie za prąd hahahahaha... ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzis mi sie śniła zmarła pół roku temu babcia. Przyszła do mnie z rozpuszczonymi włosami i farba z pytaniem czy jej włosów nie zafarbuję :szok: a ja do niej, ze "przecież i tak jutro umrzesz" :baffled:
 
Dzien dobry.

Mnie dziś w nocy mały obudził na siku i nie mogłam wstać bo mnie wziął taki mocny ten ciągnący bol brzucha!!!

Ja to dziś miałam sen!!!i to dosłownie przed chwila.... Porodowka rodze...10 minut boli,2parte,wychodzi dzidzia,śliczna jest!!! Cala we krwi jak to po porodzie wiec klasę ja obok siebie żeby ja wytrzec(lekarze i położne zniknęli) a dzidzia do mnie MOWI ze chce sobie polezec na mnie i sobie włazi!!!! Wiec sobie lezy i sobie SPIEWA!!!!! Nagle przyszedł lekarz z położna biorą ja,ona ubrana już w różowe ciuszki i się pytają czy sprawdzilismy sobie płeć,ja mowie że dziewczynka na to położna psika czymś takim jak znieczulenie i ściąga jej majtki a tu ni to pipa ni to pisiak. I ogólnie jajka ma.
Polozna mi tłumaczy ze To jest dziewczynka tylko cos tam za duzo wyrosło i będzie musiała mieć operacje etc. Masakra!!!

Ja jestem za pchlim targiem. W sumie to tez nie mam od kogo dostać ciuszkow. Jedna koleżankę z małym dzieckiem co mam to ma wszystkie ciuchy od bratowej i na bierzaco je oddanej. Cypriana koleżanki z klasy mama mówi ze ma pelno rzeczy po mlodszej córce i jak będzie dziewczynka to sie jakoś dogadamy wiec tu byłoby z głowy troche

Lei a ty bezczelna jestes :-D czy babcia nie ma prawa się przypodobać św. Piotrowi?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry kobitki,
Lei no co ty tak do babci?!

Mi się dzisiaj śniło że ktoś koło łóżka stoi nademną i chce mnie zabić i jak zawsze ze strachu nie umiałam krzyczeć żeby mój sie obudził, później się obudziłam i nie mogłam usnąć. A teraz mój mnie obudził chciał śmieci wyciągnąć i się worek rozerwał przeklinał i sie obudziłam. Mówiłam mu o killerze mówi że sie obudził a ja tak oddychałam ciężko, nie chciał mnie przestraszyć budząc więc się wiercił i kaszlał, i pomogło mówi, chrapnełam i sie przewróciłam, a potem i tak na siku.

Margomari super że wszystko ok. Nie było tak źle.

Jak pisze. z tableta to mam polskie znaki a w laptopie nie przez to raz tak i raz tak
 
Do góry