reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kuklaki gratulacje dla córci, chociaż ona pewnie teraz przerażona tym wszystkim jest:tak:

A ja mam dziś ochotę na sernik na zimno, tylko musiałabym ruszyć tyłek i podjechać do auchanu po zakupy, bo nigdzie w okolicy nie dostanę serka homogenizowanego Jogobelli 500 g.
 
reklama
Kuklaki nie widziałam :p ;-) wolę filmy bardziej sensacyjno-przygodowe, ale jak nie ma nic to biorę co jest :p :p

milia dzięki :-) lezę i begam tylko po domu

Olusia no niestety, bola mnie uszy od migdałów już i facet stwierdził, że skoro po tygodniu walki domowymi sposobami nie przeszło to marne szanse na ozdrowienie :/

Joanna ale bym zjadła!!!! ja wczoraj na noc zjadłam napoleona :szok::szok::szok: dzisiaj bym hiszpana wsunęła a nie mam :-(
 
Śniło mi sie dzis ze wyglądałam z okna i nagle przed oknem przeleciała rakieta , potem zawróciła i uderzyła w wierzowiec , po czym on sie zawalił ze tylko zostały cztery piętra ...
Patrzyłam w senniku i sny z wybuchem niczego dobrego nie wróżą :-(

Co wy myślicie o tym?
 
A ja własnie byłam w sklepie kupiłam słoik ogórków konserwowych i kupę mandarynek i pomarańczy. Owoce już z teściową zjadłyśmy ale zaraz pójde i walnę sobie kanapeczkę z ogóreczkiem :DD
 
Śniło mi sie dzis ze wyglądałam z okna i nagle przed oknem przeleciała rakieta , potem zawróciła i uderzyła w wierzowiec , po czym on sie zawalił ze tylko zostały cztery piętra ...
Patrzyłam w senniku i sny z wybuchem niczego dobrego nie wróżą :-(

Co wy myślicie o tym?

ze powinnas odpuścić czytanie senników :)
 
mina doktora jak mi osłuchiwał klate - bezcenna, zakrył moje mikro cycki bluzką bo sie zawstydził:-D:-D no urosły ostatnio no ale bez jaj hahaha:-D:-D
to Ty bez stanika do niego poszłaś ?? :)

Dzięki Szaj.
Właśnie odebrałam córke ze szkoły strasznie bolał ją brzuch i po mnie zadzwonili. Okazało się że to pierwsza @
Tak więc moja córa została kobietką.
gratulacje !

Ale w szoku jestem , ze teraz takie małe dziewczynki już @ mają :(
szkoda mi ich,
ja dostałam chyba w wieku 15 czy 16 lat i też był to dla mnie szok, a co dopiero dla 11-latki ?
:(


W pierwszej ciąży w sumie przytyłam 17 kilo z czego 13 zeszło szybciutko a cztery zostały więc tak sobie myślę że teraz jakby udało mi się przytyć tak ok 13 kilo to może potem stosowanym do swojej wagi z przed ciąż. Ale to się okaże. Postanowiłam napełni zdrowiej się odżywiać niż w pierwszej ciąży bo w pierwszej to sobie pozwalalam na wiele słodkości i fast foodów bo wydawało mi si że skoro mi się chcę to czemu nie, a teraz wolę bardziej zdrowo jeść, .

ja mam 1,5 kg na plusie, ważę równe 60 kg.
W poprzedniej ciąży przybrałam 16,5 kg, dobiłam równo do 70-tki :/
wolałabym teraz też 70-tki nie przekroczyć, ale zobaczymy, jak to będzie...

HEj słoneczka ale dzisiaj pospałam prawie do 9. Ale jaki miałam sen..... więcej takich nie chce. Obudziłam się zestresowana bo śniło mi się , że urodziłam dzieciątko dziewczynke i wróciłam do domu. Po 3 dniach zadzwonili do mnie i powiedzieli , że moge odebrać już dziecko , więc pojechałam po nie i zestresowałam się bo ja nic w domu nie miałam , ani pampersów ani husteczek nic kompletnie. I zostawiłam to dziecko w domu latałam z moim brzuchem po sklepach i okazało się , że nadal w ciązy jestem tylko , że teraz jako mamka dla tej dziewczynki będę funkcjonować bo mama jej gdzieś poszła i nie wróciła. Ja pierdziu jak wstałam to byłam aż spocona z nerw.
haha, ciesz się, że kota nie urodziłaś ;) hihihi

Widze temat laktatorów na tapecie. Ja mialam ręczny z Aventu i był ok. Teraz nie mam zamiaru inwestowac w nic innego. Z reszta moja połozna ma wypozyczalnie medeli więc jak cos to pozyczę.

też miałam Aventu ręczny i myślałam, że mnie krew zaleje nim coś odciągnę... :/
tym razem kupię / wypożyczę elektryczny :)

Anemonne to ja mam cisnienie troche wyzsze od twojego i tez jestem zmarzluch...:tak:

Odnosnie cisnienia ja mierze 2 x dziennie i zapisuje na kartce a potem ginowi pokazuje co i jak...:tak:


Karina ja sie boje przez neta... ja jakos nie wymiarowa jestem... musze przymierzyc, zobaczyc czy bede sie dobrze czula i wtedy to cos moze byc moje...:tak:

Pojechalam dzis z moim na mala wycieczke.. pogoda piekna, cieplo i zjadlam oscypka z grilla, wrecz musialam bo takiego mi smaka narobilo jak przechodzilam obok ze musial byc jeden moj... a tak to jestem dzis na kaszce truskawkowej i sloiczku gerbera krupnik z ciececina... zaladek mnie boli, chyba od tego antybiotyku... masakra jakas... wracalam z wycieczki to moj musial stanac 2 razy bo tak mi sie dwigalo do gory... a potem jeszcze na zakupy pojechalismy....

A to moje danie - pyszne nie?

Olusia, ale nie musisz w ciąży dzidziolków karmić kaszką i słoikami :) Przyjdzie na to czas ;)
biedna, jak Ty to możesz jeść ?
:(

Hej dziewczyny, dzis wybralam sie na zakupy
Mierzylam z 7 par spodni ciazowych i juz myslalam, ze wyjde z niczy. Albo z przodu zle lezaly, albo z tyłu, albo w ogole czulam się jak baleronik bo zbyt obcisle.ale ostatnia para to strzal w 10 :) czarne, takie jakby lekko swiecace, w ogole nie wygladaja jak ciążowe :-) kupilam tez 2 bezszwowe staniki, bo czasami po calym dniu w staniku to bardzo mnie piersi bolały. Milego wieczoru!

Vesunna, chwal się szybko, co to za staniki i spodnie, bo ja ostatnią całą Galerię Mokotów przeszłam i nic nie kupiłam, a spodni szukałam :(

Aaaaa, doczytałam, że w C&A, oni mają ciuchy ciążowe ???
Pierwsze słyszę !

A staniki gdzie kupiłaś ?


To u mnie z kolei lekarka sie zdziwiła ze chodzę bo mam takie niskie hahaha chyba 90/60 :) ale grapefruity uwielbiam :) i przez to jestem straszny zmarźluch :)


ja miałam ostatnio 100/60. chyba OK.


Jejku, jaka cena i to za używany !!!
:O

MEDELA SYMPHONY laktator pompa WYPRZEDAŻ! (4699690586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.



Gemma, witaj :)
 
Ostatnia edycja:
Olusia Dolories szmatek mamy tyle bo ja miałąm syna pierwsza , nie wydawałam nie sprzedawałam ciuchów bo czekałam na maleństwo siostry , zresztą sama chciałam 2 dzieciaków . Moja siostra jak zaszła w ciąże wzięłą wszystkie moje ciuchy , sama nadostawała a i jeszcze nakupowała sporo. Także mamy ciuchów na chłopaków tyle , że spokojnie 4 dzieciaków mogłabym ubrać. Jedynie co mnie wkurzyło to to , że siostra używała oliwki jakiejś paskudnej u młodego i sporo ubrań zapaprała mi na żółto. Musze je doprac bo inaczej dostane szału macicy :D
Dodatkowo posiadam 2 pełne wózki (3w1) 2 łóżeczka. NAwet mam kilka ubrań dla dziewczynki także jak cipucha będzie to i dla niej jakieś różowe kiecki znalazłam.Ciekawe kto obdarował siostry syna sukienkami??????
 
reklama
NAwet mam kilka ubrań dla dziewczynki także jak cipucha będzie to i dla niej jakieś różowe kiecki znalazłam.Ciekawe kto obdarował siostry syna sukienkami??????

hahaha dobre :)

No ja mam sporo ubranek po Majce, dlatego pasowałaby mi druga dziewczynka, jak będzie chłopak to wszystko trzeba będzie nowe kupić, albo będzie nosił róż ;)
Jedynie co mam nie różowe to łóżeczko... jest białe, więc OK.
 
Do góry