reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hmmm zary nie lubie. mam kilka rzeczy i powiem tak: mozna fajne kupic ale trafiaja sie i mega szmaty. Np w zyciu bym nie podejrzewala ze jedna nogawka w getrach po praniu zrobi sie 4 cm krótsza....

tesco ma fajna jakość. ze smyka lubie rajtuzy i skarpetki, 5-10-15 polary. A reszte kupuje z carters'a, gapa i nexta
 
reklama
Joanna to chyba do kajki mialo byc:-D


Co za gapa ze mnie, no pewnie, że do Kajki :-)

Muszę przyznać, że też nie mam ani jednego ubranka dla maleństwa. W zeszłym roku wszystko wyrzuciłam. Miałam tego kilka worków na strychu, ale mieliśmy się przeprowadzać do mieszkania, gdzie strychu nie było i razem z Adamem stwierdziliśmy, że nie ma sensu tego brać, bo miejsca nie będzie i wyrzuciliśmy.
A najlepsze z tego jest to, że jednak się nie wyprowadziliśmy :-D
 
Olusia nie wiem czy wierze lol , ale dziwne to jest co sie śni. Najczęstsze sny były ze z budynku spadłam i ze latać umiałam lol. Często sie to powtarza ...


Vesunna dacie rade :-) , najpierw zobaczymy co bedzie ... A potem zrobimy sobie tu pchli targ lol I dla każdej cos bedzie :-)
 
Ostatnia edycja:
Myla zobacze ile mi spłynie ciuszków, bratu urodził sie syn w lipcu, koleżance córka, jeszcze trzy moje znajome w tym roku rodzą. Może ich tyle bedzie, że na dwójke starczą :-)
Sen z oczu spedza mi fotelik samochodowy, wczoraj do drógiej w nocy po necie szukałam :-) :p

Lubie pamiętać sny, teraz to pare z nocy zapamiętuje. Wiecie, że można nauczyć się ingerować w sny?
Latanie też mi się zdarza :-) całkiem przyjwmne uczucie. Pierwsze to jakie pamiętam to zaczeło sie od skoków na piłce odbijałam sie coraz wyżej i wyżej, aż poleciałam. Później to coś jak supermen bez żadnych dodatków, ale raczej szybowanie, niż latanie z pręskością 3 machy :-) :-)
Kotka ułożyła mi sie na nogach po brzuchem, gorzej jak "klocek"(5 kilo) ułoży się na brzuchu. Grzeje i furczy :-)
Chyba szybko nie zasne, bo sama w domu jestem, mój na nocce :-(
Kolorowych snów dla tych co w łóżeczkach :-) :-)
 
Ostatnia edycja:
W Tesco ogólnie maja ładne i tanie ciuszki bo tam maja markę f&f, i ciuszki są boskie :D
Co do snow to mi się czasem śni ze spadam i oczywiście budze się skacząc po łóżku jak ryba :D
 
reklama
Olusia nie wiem czy wierze lol , ale dziwne to jest co sie śni. Najczęstsze sny były ze z budynku spadłam i ze latać umiałam lol. Często sie to powtarza ...


Vesunna dacie rade :-) , najpierw zobaczymy co bedzie ... A potem zrobimy sobie tu pchli targ lol I dla każdej cos bedzie :-)


Karina jestem za tym pchlim targiem :-) ja mam trochę ubranem na dziewczynkęa mam przeczucie że rośnie chlopak także nie ma problemu :-)
 
Do góry