reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat , Aylin dzieki :-)

Renatka ja tez mam po Emily pełno ciuszków ... I pasowała by dziewczynka :-) , ale co bedzie to bedzie byle by zdrowe :-)
 
reklama
Jaga moze siostra marzyla o coreczce i w domu ubierala malego w sukienki:-D

Doliores ja uwielbiam komedie i horrory ale moj nie oglada horrorow (chyba sie boi ha ha ha), a on to takie szczelaniny przez 2 godz. masakra, albo takie o afganistanie itp. Raz poscil film potem poszedl spac a ja glupia siedzialam i ogladalam a to byla porazka roku, czekalam az sie rozkreci a tu nic opierdzielilam go na drugi dzien:angry:
 
Renatka, staniki tez w c&a. Calkiem spory wybor mieli takich bezszwowych. Wlasnie tez chcialam do galerii mokotow, bo mam najblizej ale zorientowałam sie, ze tam nie ma c&a. A patrzylam na ich ciuchy ciążowe w sklepie online i mi się spodobaly.

Dziewczyny zazdroszcze Wam ze macie tyle rzeczy dla maluszka. Ja nie mam nic :-( i raczej nic nie dostane :-(
 
Uff przebrnęłam przez posty ale oczywiście pozapominalam...

Tez mam po córci duzo rzeczy ale i tak bede kupować, nie ważne jaka płeć będzie :-D choc cieszę sie, ze mam np dostawkę, przewijak, butelki, kocyki, śpiworki, fotelik itd, poduszkę ciążowa i do karmienia. Kupie nowe tetry jak bede wiedziała płeć a tak to wszystko jest :-D

Moj maz jest zachwycony brzuszkiem. Prawi mi komplementy ciagle. Albo mu obiad smakowal albo na cos liczy :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę że myślicie o ubrankUuach. Nie powiem bo gdybym miała dziewczynę to pewno z ciuchami do 8 roku życia nie byłoby problemu, wszystko po starszej by było. Niestety mam duże przeczucie że będzie chłopak, ale tego też bardzo bym chciała. Na pierwsze m-ce coś bym znalazła bo w 1 ciąży zaopatrywalam się zapobiegliwość w ciuszki różnokolorowe białe żółte zielone itp unikałem różu raz że wszyscy mnie straszyli że z dziewczyną to może się różnie okazać przy porodzie, a dwa chciałam mieć.drugie i na wszelki wypadek żeby nie trzeba było kupować potem znowu. I tak wózek mam zielony, spacerówka pomarańczowa łóżeczko seledynowe. tak dopiero jak córcia miała około roku to większość ubranek zaczęłam kupować dla dziewczynki. Napewno coś kupować będzie trzeba, ale zawsze mniej. Zresztą teraz byłabym mądrzejsza z córcia to cieszyło mnie gromadzenie ciuszków, przebieranie jej co chwila itp. teraz myślę że parę wygodnych bodziakow, pajacykow i to całkowitego zniszczenia a resztę w kosz. Jak braknie to dokupie. Dopiero potem jak zacznie chodzić będziemy myśleć o bardziej konkretnych ciężkich ale też nie za dużo, bo dzieci szybko wyrastają, a potem to żal, takie nawet nie noszone oddać czy wyrzucić. :p
 
Do góry