reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doliores a tam..ludzie sądziwni. Dobrze że macie z głowy ;) U nas wiedzą wszyscy już. Dzieci też, bardzo ucieszyły się ale jednocześnie sięteżzmartwiły pytajac czy ten dzidziuś z brzuszka wróci do domu czy do Bozi :-(
No ale ogólnie jest dobrze.
A wiecie co, że na samym początku moje wyniki TSH wskazywały na nadczynność wynik 0,005:baffled: i od razu endokrynolog mi przepisała hormony. Bez dodatkowych badań a przecież trzeba zrobic ft3i4. Nie wzięłam leków, czytałam, że wzrost HCG obniżna TSH i teraz kontrolnie diabetolog mi pobrała krew i właśnie dzwoniłam po wyniki i co??? W normie są :tak: A jak usłyszała, jakie mi leki tamta endo przepisała to się za głowę złapała bo nie wolno ich brać w ciąży:angry:
Trzeba być mądrzejszym od lekarzy...ehh

Kurczę zmartwiłyście mnie nieco...no u mnie nie ma górki..nic nie ma:no:
 
reklama
kerna ...ale tekst od maluchów :( przejmuja się strasznie widać. to się ciesz, że nie ma :-) jak wystrzeli to jak z procy! my dziś teściom powiemy...
musze jeszcze ta luteine kupic i zaczać "wsadzać" :/ :/
 
Kerna nie martw sie! Nie kazda musi miec juz uwypuklony brzuch czy ja mam sie martwic juz ze w 8 tc wygladam na 6 miesiac? No wlasnie mysl dobrze .
ja mowilam rodzicom siostrze i najblizszym przyjaciolka wiedza tez koledzy mojego bo sie wygadal kierowniczka i wszyscy w pracy tez bo l4 od poczatku... pozatym innym ludziom mowic nie musze bo widac przepuszczaja w kolejce heheno i sasiadka juz mnie zaczepila :)
 
Ostatnia edycja:
Lei, serdecznie Ci współczuję...myślę, że lekarz to dobry pomysł, może akurat Ci coś na polepszenie przepisze :-).

kerna - wydaje mi się, że coś się u mnie podniosło, ale ciężko ocenić czy faktycznie, czy sobie wkrecam, bo biedna przez mój tluszcz musi się przebić, co nie jest łatwym zadaniem :p.

Asiulka - durny żart ginekologa, nie przejmuj się nim ;-).

Jaga - myślałam, że wszystkie komary juz wycielo przy takiej pogodzie. Skurczybyk musiał się gdzieś zaszyc u Ciebie.

Tabasia - widzę, że mamy podobne obawy co do bycia rozpoznana ;-). Ja w ten sposób wyczailam kuzynke na wizażu , z którą nie utrzymuje kontaktow. Nie dość, że nick składał się z nazwiska, to w podpisie miała dokładne daty ślubu i narodzin synkowi z imionami włącznie ;-). Takie szczegóły ciążowe i intymne pisała na otwartym wątku ze szok! W życiu bym w taki sposób nie ryzykowała. Po tej historii mam fiola na punkcie prywaty w internecie i z większym ujawnieniem się czekam na dostęp do wątku zamkniętego :-).

Odebrałam juz większość wyników badań - cukrzycy brak, wszystkie wyniki super, grupa krwi z Rh+ czyli nic tylko dzieci rodzic :-D. Jadę właśnie do pracy, pada niemiłosiernie i w ogole taki dziwny dzień dziś jest. Mdłości mi powoli przechodzą, za to pojawiło się odbijanie w kolko - z dwojga złego wole juz to :p. Miłego dnia życzę!:-)

A właśnie, Myla, jesteś już moderatorka ?:p
 
kerna i co lekarz w koncu z tym tsh zrobila
masz jakies leki ? bo ja tez mam bardzo niskie 0,03 dzisiaj diabetolog a gin dopiero we wtorek
 
Asiulka brzuch brzuchem bo wczoraj obfociłam się nawet heh jelita moje już pod żebrami poupychane heh no tylko macica wciąż nie rośnie :baffled:
 
no nic nie zrobiła, moje wyniki nie wymagajaleczenia, mam kontrolować co miesiąc.

Samo TSH nie mówi nic. Musisz dorobic FT3 i FT4.
Pierwszy trymestr ciąży fizjologicznie obniza poziom TSH i tak właśnie u mnie było. Teraz z kazdym tygodniem przyrasta i już jest w normie.
No z tm, że ty jesteś już w 12tc. A nie czujesz się źle? nerwowość, poty, kołatanie serca i takie tam?
Ja tamtych leków nie brałam, bo co to za endo która po samym TSH przepisuje od razu hormony :baffled: Dobre miałam przeczucie.

Mi właśnei diabetolog we wtorek wypisała skeirowanie na dodatkowe badania i od razu pobrali krew. Nie musisz czekać na gina..mi się wydaje..
 
Ostatnia edycja:
Doli współczuje pobierania...

A co do bratowej to ona nieoze miec dzieci czy czego tak zazdrości?

Ja z kolei widziałam, ze moja przyjaciółka sie nie cieszy z mojej ciazy bo "miałyśmy razem" :-D Tylko ona czeka aż będzie miała dom a to potrwa pewnie chwile bo pozwolenia papiery rozbudowa itd...
 
Ostatnia edycja:
hmm nerwowosc hehe w ciazy jestem :) wiec i nerwowosc jest :)
a ft4 mialam przed ciaza regularnie badane i zawsze bylo ok a tsh zawsze niskie na poziomie 1
w poprzedniej ciazy tsh spadlo do 0,16 i bylo ok ale teeraz 0,03
no nic podpytam diabetologa dzisiaj :)
 
reklama
dziewczyny dopiero jak sie naczytam jakie Wy macie problemy ( tarczyca, cukrzyca itp. ) to dociera do mnie, że mam się z czego cieszyc, bo u mnie nic takiego.. serio

właśnie wchłaniam czekolade z migdałami. po czasie na mięso nastapił czas na słodycze, ptysia wczoraj na śniadanie jadłam ;/

Lei bratowa jest młodziutka, ma 22 lata tak w ogóle rok po ślubie są, nic nie starali sie , zdrowi, więc myślę, że problemu nie będą miec jak cos.. ona jest po poprostu dziwna :p ale to są tematy na zamknięty wątek, bo jak sama wiesz tu wejśc każdy może..
 
Do góry