reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Cześc kochane :)

Kochane na wymioty polecam małymi łyczkami wygazowaną cole. Na mdłości niestety nic nie poradze , jak je mam poprostu coś zjadam i już.
W nocy zostałam sromotnie pogryziona przez komara , szlag mnie trafiać zaczął i na ciemno próbowałam go ubić , żeby światła nie zapalać. Udało się jak mi na twarzy usiadł :D . Muszę się ogarnąć i młodego do szkoły odprowadzić, A wcale mi się nie chce , oj jak mi się dzisiaj nie chce go prowadzić taki kawał... ehhh. Ale powiedziałam sobie , że dzisiaj ścisne dupke i zrobie to co miałam zrobić od początku tygodnia. Może się uda.
 
reklama
Witajcie i żegnajcie zarazem....
Dziś zostałam już ostatecznie odarta z nadziei...maleństwa nie ma jest tylko pusty pęcherzyk ciążowy...
Trzymajcie się ciepło, i powodzenia na finiszu.
Przykromi :(

Tabasia :) pamietalam :) corka lepiej daje jej syropy na goraczke i jest ok..
Wczoraj po wizycie usg zaczelam plamic :/ na brazowo
Aleeeee mialam Usg dzidziol rosnie ma 17, 7 mm i jest duzy heh dzien roznicy miedzy OM a usg dziecka.. w poprzedniej ciazy mialam 2 tygodnie roznicy dziecko mialo bardzo maly przyrost az wkoncu serducho stanelo dlatego teraz tak bardzo panikuje tak samo.. wiadomo ze jak ktos ma niregularne cykle moze sie nie martwic u mnie zas bylo jak w zegarku...i martwilam sie malym przyrostem mialam zle przeczucie teraz mam dobre przeczucia

wstawie zdjecie dzidziola
Nie mam karty ciazy jeszcze dostalam skierowanie na prenatalne bezplatne i badania genetyczne rowniez na nfz mam krwiaka dalej !:( w dodatku sie powiekszyl od ostatniego usg kur :/ lekarz mowi ze nie zagraza juz tak bardzo dziecku ale mam lezec oszczedzac sie nie dzwigac.. moj byl ze mna na Usg ale lekarz szybko pokazywal mierzyl i nie wytlumaczyl... zakazal seksu i dodal ale maz moze a ja ze bardzo zabawne :/ nie zdolal mnie rozsmieszyc...
DZis znowu mnie mdli zjadlam i co i targa mna leee...
 
Lei a nie masz szansy popytać o jakieś przeciwwymiotne?
Może pocieszę Cię, ponoć jak ciąża wyrzygana to ciąża mocna ;-)
Dziewczyny czy jak leżycie to macica jużwam sięuwypukla nieco czy nadal płasko? No zaczynam się wkręcać:baffled:
 
Asiulka nie martw sie, po badaniu masz prawo plamic.

Ja dopiero wczoraj tak zaczęłam wymiotować bez opamiętania, zobaczę jak będzie i jak cos to pojadę do ginki bo mnie juz wszystko bolało wczoraj...wiem, ze lekarze niechętnie dają przeciewymiotne ale ktoś mi wspominał o czopkach, tylko nie wiem czy na receptę wlasnie czy nie..

Udało mi sie dospac do teraz :) bo mała zjadła kaszkę i ładnie zasnęła, normalnie pełnia szczęścia... ;)

Jeszcze mogloby mi byc lepiej ns żołądku to byłoby idealnie :-D

Kerna na czy ja wiem...nie widac a jak macam to może minimalnie ale tak na serio mini mini.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej byłam na pobraniu krwi, kurde 5 fiolek, żył nie czuje, bo pielęgrniarka uczyła się na mnie:baffled: mdli mnie strasznie.. wczoraj powiedzieliśmy moim rodzicom, był mega zaskocz, myśleli, że jaja sobie robimy, bo się zarzekaliśmy, że jedynak będzie a tu niespodzianka, potem musieli się napić :p a mina bratowej - bezcenna, tyle zazdrości to nie widziałam dawno.. dziwna dziewucha

Niuńka przykro mi bardzo :( trzymaj się..

Lei bidulo Ty :( a lekarz co na to? pytałas czy to można jakoś zwalczyć?

Kuklaki dzięki ;-)

Aylin serio dajesz radę tak siedzieć w nocy ?? ja się o 18stej juz pokładam, ale codziennie pobudka po 6 :/

natasza gratuluje serduszka :-) 2 cm? wow wielkie dzidziol :-)

Tabasia kijowo z pracą, że tak się zbiegło no ale może się uda

Asiulka super wieści,

kerna mi właśnie tak się dzieje ale dziwne, że z jednej strony potrafi wybrzuszyć :szok: może to jelita albo coś???? ale ogólnie jest gorka :-D
 
Do góry