reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sorawdzilam w Google - mamcia nic nie pokrecila. Pat wyczytalam ze to niekoniecznie blad. Możesz miec slabe antygeny i wtedy jak u mojej mamy wychodź ci plus lub minus. Dawniej oznaczano obydwa tj jako dawca i biorca a teraz ten silniejszy który wyszedł.
 
Cześć laski.
wpadam tak na noc bo w dzień nie ogarniam.
Gratuluję udanych wizyt, Myla dobrze, że jednak jest dobrze ;)
Natasza też z cukrzycąjesteś? 1 czy 2? Ja też i nie ogarniam tematu..klusek mi sięchce, frytek i wszsytkeigo czego mi nie wolno....ehhh a nawet to co mi wolno to i tak źle na mnie wpływa.

Objadłam sie sałątką..stoi w gardle..matko....nie wiem jak zasnę :eek: Łakomstwo nie popłaca, szczególnie na początku ciąży :cool2:
Bleee jużczujęzgaga zaczyna palić..a moje jelita wszystkie podsunęły siępod żołądek i heh..już chodzę jak w ciąży, serio serio no co tam że to tylko flaki ;-)
 
Aylin myslalam ze gdzies za granico bo jak pisalas ze my juz spimy a tu ogarniasz domek ;-) he he

Tabasia a o jakim watku mowisz zamknietym?
 
Olusia watek zamkniety gdxie wklejamy fotki :) Nie wiem czy Myla moze Cie dodac to zspytaj. Ok mykam spac. Spokojnej nocki :)
 
Ja na razie z encortonu schodze a mianowicie z 10 mg na 5 przez parę dni potem 2,5 parę dni a potem 1 mg i to tak w czasie 2 tyg ma być rozłożone
 
Dziewczyny chce mi sie ryczeć juz z bezsilności. Cały wieczor wymiotowalam i teraz spać nie moge bo dalej mnie muli i szarpie, co sie wody napije to jakby mi na żołądku kamień stanął ;((( do tego głowa mi pęka od wczoraj, jakaś tragedia :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry