reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jaga, dokładnie tak, o mojej ciazy wiedza tylko kolezanki z pracy i rodzina, mam 22 lat i jest to planowana ciążą, i oni myślą że to wpadka ... a jak mowie ze to planowana, zdziwili się bardzo oj bardzo xd

Piersi mniej boli, mam nadzieje ze niedługo nie będzie już boleć, bo jest mi niewygodnie tak spać z bólami.

Mykam do pracy.
 
reklama
Ja właśnie odebralam wyniki badan i jestem w szoku...bo jak byłam w szpitalu ze złamanym kręgosłupem to robili mi grupę krwi i wyszła 0rh- a teraz odbieram a tu 0rh+...
 
Pat to ja Ci proponuję iść do stacji krwiodawstwa i tam zrobić prywatnie grupe krwi, wpiszą ci do książeczki i będziesz juz miała dla siebie. Bo albo rypnęli się wcześniej albo teraz . A to bardzo ważne by wiedziec jaką ma się grupe krwi.

Olusia no to faktycznie niespodziewajka. Myślę , że się ucieszą podwojnie :D

Lakara taka mętalność ludzików nic na to nie poradzimy. U mnie wiedzą obecnie ci co wiedzieć powinni. Teściowa plotke już rozgłosiła także lada dzień dowiedzą się i ci co wiedzieć nie mieli prawa :d
 
Ja sama jestem w szoku...tamte badania miałam ładne 10 lat temu ale raczej w takiej sprawie to kiepsko zrobić. Błąd...ale jeżeli 0rh+ to prawda TP dobrze bo znaczy że dzidzia bezpieczna ;)
 
Pat musisz to wyjaśnić bo grupa krwi to najważniejsze z badań (wg mojego gina)
Ja powiedziałam tylko rodzicom, teściowej, rodzeństwo mojego wie i moje siostry. I to ma tyle. Musze powiedzieć przyjaciółce w końcu. Dwa miesiące bez ploteczki przy winie juz ja trochę dziwią :-D
 
reklama
No muszę muszę...
U mnie wiedza ci co powinni a reszta pewnie się dowie później bo nie czuje potrzeby dzwonić do każdego i mówić że jestem w ciąży :D moja rodzina przyjęła to dziwnie dobrze..mama cieszy się że będzie 41 letnia babcia xd za to rodzice M zważywszy na to ze w żaden sposób nie tolerują mnie to i ciąży nie tolerują. Ich plan rozbicia związki legł w gruzach :p
 
Do góry