reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Pat, Wspolczuje relacji z treściami :-o Moja teściowa ma 43 lata i się cieszy ze zostanie babcia, w końcu pierwszy wnuczek /wnuczka :-D. Z kolei moja mama juz ma trójkę wiec to dla niej nie nowość :-D
 
Ja już mam ich w d.:p Nie toleruje fałszu i kłamstw więc cóż. Ale ostatnio doszło do mnie tyle kłamstw ze czas na poważną rozmowę :D nie mogę się doczekać aż powiem im wszystko co wiemy z M:D
 
Elo! ja niestety jestem uziemiona musialam wziąsc opieke nad dzieckiem bo sie córa z lekka rozchorowała .Jutro mam znow miec usg i mam nadzieje ze zobacze juz serduszko:-).Co do ciązy to u mnie wiedzą rodzice tescie i ze 2 kolezanki .
Miłego Dnia!!
 
pat współczuje tak walnietych teściów.

Widze że jeszcze ciąże w tajemnicy trzymacie. Ja tez tylko rodzicom i rodzeństwu powiedziałam. Reszta poczeka jeszcze troszkę. W pracy będe musiała powiedziec niedługo bo impreza oddziałowa sie szykuje i dziwne będzie że ja bez alkoholu.

Ja tez badań na razie żadnych nie dostałam. Mój gin wychodzi z załozenia że to ok 10 tygodnia sie zrobi i wtedy dopiero karte ciązy zakłada.

Dajcie linka na to prywaten forum.
 
Ja w pracy na szczęście ukrywać nie musialam zresztą lekarz wysłał mnie na L4 więc ciężko ukrywać...ale moj cudowny kierownik wczoraj do mnie dzwonił i powiedział że przemyslal i że lepiej jeżeli pójdę na L4 znowu bo oni sobie radę dadzą a u nas praca za ciężka :D z teściami nie trafiłam ale z kierownikiem jak najbardziej :D
 
Ja juz po wizycie zbadal recznie niby ok l4 dostalam i usg oni nie maja w dobry stanie dzis mam isc prywatniedo niego 60zl wezmie powiedzial ze usg zrobi na dobrym sprzecie i dokladnie da mi skierowanie na badania prenatalne nie platne do kliniki ze wzgledu na poronienia nooo wiec zobaczymy
Pytalam o te uplawy mowi ze jak nie piecze nie swedzi ze nic sie z tym nie robina tym etapie ciazy
 
Asiulka ja też byłam na nfz i miałam usg na strasznie słabym sprzęcie. Gin polecił mi doświadczonych lekarzy i na to kolejne usg w 11 -13 tyg zapisałam się już prywatnie na 1.10 :-) niestety w stolicy to koszt 200 pln :-( ale prawidłowy rozwój malucha najważniejszy przecież :-)
 
Ann - niezle 200 zł . Ja robie w Luxmedzie i polowa ceny u mnie. Tylko tam znowu u jednego Usg u drugiego wizyta i wychodzi podobnie.

U mnie narazie niewiele osob wie o ciazy. W sumie to w pracy + ze 2 osoby. Rodzinie nie mowie bo nie znosze pytan co i jak itp itd. W pierwszej ciazy tez powiedzielismy ok 6 msc ;) a tesciom w Boze Narodzenie ( mieli prezent). No mysle ze teraz bedzie szybciej bo brzuchol rosnie jakos na potege .

Doliores- tez mam luteine.
 
reklama
Marela właśnie usg ginekologiczne tańsze a to w 11 -13 wykrywajace wady chromosomów etc juz droższe o drugie tyle. W prywatnych gabinetach takie ceny, w luxmedzie nie znam lekarza który w tym się specjalizuje :-(
 
Do góry