reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Babydust lekarze to czasem potrafia nastraszyc :/ idz za tydz8en to sie uspokoisz!

Grubson wspolczuje przezyc. Trzymam kciuki zeby teraz bylo dobrze :) ja tez studiuje. Na szczescie koncze w grudniu ostatni semestr a w miedzy czasie pisanie pracy. W maju chce sie bronic czyli juz po porodzie. Dasz rade :) ja ciagle kwalifikacje uzupelniam i tak po porodzie miesiac pozniej egzaminy pisalam. Niestety pracuje na caly etat ale po drugim chce zmniejszyc wymiar godzin. M sie wkurza ze od jakichs pieciu lat nasze zycie to ciagly stres i gonitwa. Rozpedzone nie moze zwolnic... po tych studiach pewnie sobie cos znow wymysle hehe ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to i ja sie niesmialo do Was wpisze, mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku, od pozytywnego testu jestem na lekach po wczesniejszych poronieniach. Mamy juz coreczke, ktora konczy teraz 3 latka, termin na poczatek kwietnia.Przyjmiecie mnie. Ewka
 
Witam się i ja :laugh2:

Termin: 16.04.2015 (jeszcze nie potwierdzony u ginekologa).
Mierzę temperaturę od lat.
W drugiej fazie cyklu moje maksimum wyższej temperatury, to 12 dni.
Powyżej zawsze oznacza ciążę - przynajmniej u mnie.
Za jakieś 6h zmierzę ją znowu i będzie to już 15. dzień :-D
W ciągu dnia tempka wynosi około 36,6-37,0 (u mnie to bardzo wysoko, bo niskie mam w przedziale od 35,2-36,1.
Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
Ramailuja gratulacje :) a robilas juz test? Kiedy idxiesz do gina?

Ja juz nie moge sie doczekac mojej wizyty. Dopiero w przyszla sobote...0
 
Witamy nowe kolezanki :) im nas wiecej tym lepiej :)
tabasia bedzie miala co uzupelniac na liscie kwietniowek :)
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuśki!
Zaraz Was podczytam, tylko chciałam się przywitać :)
Wyliczyłam sobie termin na 6.04 (według ostatniej miesiączki) i dziś mam zamiar podejść do lekarza choć wątpię, żeby mnie wziął tak z marszu. Chciałabym już zobaczyć tą kropkę i może usłyszeć serduszko :D


Ok idę może uzupełnic profil i zoabczyć co i jak bo nigdy nie korzystałam z tego forum.
 
B od jakichs pieciu lat nasze zycie to ciagly stres i gonitwa. Rozpedzone nie moze zwolnic...
no musze powiedziec ze u nas tez tak jest
w tym ciaglym biegu gubimy gdzies siebie :( to tez byl troche powod do tego zeby starac sie o nastepna dzidzie
zeby musiec zwolnic i zajac sie tym co najwazniejsze a nie pogonia za nie wiadomo czym :(
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :)

Test robiłam wczoraj i jeszcze negatywny. Ale ja wiem swoje ;)
Mam już dwoje dzieci ;)

Do ginekologa pójdę po 13.08, bo teraz jestem w Hiszpanii na wakacjach ;)

Dziś temperatura nadal w górze - 15. dzień ;)
Okresu brak, zasypiam w ciągu dnia zupełnie nie spodziewanie, toaletę odwiedzam trochę częściej, od kilku dni pojawia mi się zgaga, w nosie zalatuje mi żelazem, jestem mega płaczliwa - z ostatniego się cieszę najmniej ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Dziewczyny, dołączam do grona kwietniówek :) jestem w piątym tygodniu ciąży. To moja pierwsza ciąża więc oprócz radości zaczęły mnie ostatnio gnębić obawy i lęk przed nieznanym.. ale to chyba normalne? We wtorek idę do gina i mam nadzieje, że rozwieje moje wątpliwości :) Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry