reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Klaudia jestem zdania ze jak nie zaczniesz sie z nimi wyklocac to oni to oleja. Niektorzy lekarze w ogole nie powinni nimi byc!! Czasem trzeba huknac albo postraszyc i wezma sie do roboty. Sorry ale dla nich jestes po prostu kolejna pacjentka. Strasznie mnie dobijaja takie sytuacje. Pamietam jak Anulka tez lezala niedawno i pisala ze podobnie ja traktowali.
Rozumiem ze musza poinformowac o tym ze szew moze nie wytrzymac ze wzgledu na infekcje ale przeciez na boga jest szansa!!! Medycyna to taka dziedzina ze nigdy nie mizna dac 100% gwarancji na to czy tamto.

Daj nam znac bo jestesmy z Toba myslami. Jest z Toba ktos z rodziny? Co to za szpital?

Odnosnie kurtki... mam plaszcz w ktory sie juz nie dopinam i mi zimno. W sobote bylam na miescie ale w sklepach bieda. Mialam kupic rozmiar 14(nosze 10) ale gwarancji nie mam zadnej ze za 3 miechy sie dopne :/
Pojechalam wczoraj znowu sama bez m i dziecka i stwierdzilam ze zagladne do new looka. Tam maja maternity ubranka ale tez nie chcialam wydawac wiecej niz 30e bo to tylko 3 miechy. Poszlam wiec na ten dzial z mysla ze na pewno nic nie bedzie i co? Ostatnia kurteczka ciazowa w rozmiarze 10 przeceniona z 60 na 35e!!!! Idealna :) bardzo dobra jakosciowo. Po bokach ma wszyte sciagacze wiec wystarczy do konca. Strasznie sie ciesze ze nie kupilam w sobote takiego dziada.
 
reklama
Witam!
Klaudia może i lepiej, aby przewieźli Cię do innego szpitala, może tam będą szybciej podejmować decyzje i przede wszystkim działać! Najgorsze to nic nie rozbić? Czy w szpitalu, w którym jest oddział dla noworodków? Czy w razie czego są gotowi na przyjęcie wcześniaka? Może to kolejny powód, aby zmienić szpital???
Wspieram i ja myślami.... Jeszcze tak często nie wchodziłam na to forum....

Karina, dziękuję za poradę!

Vesunna, dzięki za przepis! Na pewno wypróbuję!
 
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
Klauduś ja też jestem z Tobą, a właściwie z Wami! Nie poddawaj się. Lekarze to skur......e czemu nic nie robią.:angry: Przecież dziewczyna już tam leży. Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Chyba z dwojga złego lepsza rozchodząca się infekcja niż poród w 21 tyg. Przecież to już na tyle duże dziecko, że z leczeniem infekcji sobie poradzi pod warunkiem, że w brzuszku mamy, czyż nie. To jest jakieś straszne:szok:
 
Witam sie popoludniowo

Klaudia
trzymam za was kciuki i mam nadzieje ze jadnak wszysko bedzie dobrze.


Dobry :)

Lei tak dzisiaj wizyta , jestem ciekawa czy sie z ginem nie pozabijam lol jak mu powiem ze z ubezpieczalnia rozmawiałam i ze mówili ze placic nie musze a on mi nalicza ...
O 15 mam termin ...

Wymiotów to ja wogule nie mialam ...ale zgaga meczy :(

Ide spac ..Emily dzis do przedszkola pojechała , mam nadzieje ze przetrwa ten dzien :)✊✊✊✊
Nie ze do mnie zadzwonią i powiedzą , weź ja pani odbierz lol :p

Karina
jak tam po wizycie?


Tabasia - i jeszcze czosnek sobie weź.
DAmy rade z ta glukoza. Wypic to jeszcze nie problem bo mozna cytryne wcisnac a na syzbko to nie jest az takie tragiczne - ale potem wytrzymac tam 2 h ;/

.
Mi dzis odbiło- siedze i zajadam sie kiszona kapusta i nie moge przestac, tak mnie do niej ciagnie. Nigdy nie przepadalam za kapusta , a juz z pol kilko zjadlam i ciagle mi sie chce ;/. Do tego jakiegos mega kaca mam .

Zebys wzdec nie dostala od tej kapusty.



Miałam zapał,poszlam do biedry,kupilam ręczniki papierowe,weszlam mowie UMYJE OKNA!!!umylam jedno w kuchni,w zasadzie to polowe okna kuchennego,jedno skrzydło i padlam.... Cały dzien teraz będę to okno myc


Dzolch wez se to na spokojnie, albo najlepiej to niech ktos za ciebie umyje, nie przemeczaj sie.


Hi ladeczki!
Więc po konsultacji z moją ginką, nie podpisze mi zgody na lot w 30 tygodniu. Ze względu na możliwość odklejenia się łożyska.


Moze lepiej, urodzisz na miejscu a pozniej z dzidzia na gotowe bo tam wszystko nowe i nie znane, chyba ze juz bylas i tam sie czujesz jak w domu?
A gdzie w anglii jak mozna wiedziec? Bo ja i w londynie bylam przez pol roku i w liverpoolu mieszkalam ponad 1.5 roku

Jutro powiem mojej gin. Mój mały tez boleśnie potrafi kopnąć...nie wiem skąd w nim tyle siły ale czasem jak walnie w okolice pęcherza to biegne siusiu i ledwo trzymam mocz...mam nadzieję że kopniakami wyznaje miłość a nie odwrotnie...sportowiec mi rośnie ^^


Tak najlepiej, powiedz o tym gin. To zobaczy co tam sie dzieje.


Klaudia jestem zdania ze jak nie zaczniesz sie z nimi wyklocac to oni to oleja. Niektorzy lekarze w ogole nie powinni nimi byc!! Czasem trzeba huknac albo postraszyc i wezma sie do roboty. Sorry ale dla nich jestes po prostu kolejna pacjentka. Strasznie mnie dobijaja takie sytuacje. Pamietam jak Anulka tez lezala niedawno i pisala ze podobnie ja traktowali.
Rozumiem ze musza poinformowac o tym ze szew moze nie wytrzymac ze wzgledu na infekcje ale przeciez na boga jest szansa!!! Medycyna to taka dziedzina ze nigdy nie mizna dac 100% gwarancji na to czy tamto.

Daj nam znac bo jestesmy z Toba myslami. Jest z Toba ktos z rodziny? Co to za szpital?

Odnosnie kurtki... mam plaszcz w ktory sie juz nie dopinam i mi zimno. W sobote bylam na miescie ale w sklepach bieda. Mialam kupic rozmiar 14(nosze 10) ale gwarancji nie mam zadnej ze za 3 miechy sie dopne :/
Pojechalam wczoraj znowu sama bez m i dziecka i stwierdzilam ze zagladne do new looka. Tam maja maternity ubranka ale tez nie chcialam wydawac wiecej niz 30e bo to tylko 3 miechy. Poszlam wiec na ten dzial z mysla ze na pewno nic nie bedzie i co? Ostatnia kurteczka ciazowa w rozmiarze 10 przeceniona z 60 na 35e!!!! Idealna :) bardzo dobra jakosciowo. Po bokach ma wszyte sciagacze wiec wystarczy do konca. Strasznie sie ciesze ze nie kupilam w sobote takiego dziada.


Tabasia to gratki udanego zakupu.
 
Klaudia trzymaj się tam dzielnie kochana i dawaj znać co i jak. Mam nadzieje ze ci lekarze coś zaradza.

Dziewczyny takie pytanie - do kiedyu można robić usg polowkowe? U mnie 21t6d ciąży, nie za późno? Miałam już państwowości i dziś wieczorem jestem zapisana prywatnie i się zastanawiam czy jest sens jechać w ogóle.
 
Dalej mnie boli podbrzusze, zazylam nospe, trochę pomogła, ale wciąż się martwię. Umówiłam się do lekarza na za godzine, inaczej bym się stresowala ciągle :-(
 
Mila mi mówili że najlepiej po skończonym 21 tygodniu czyli tak jak Ty teraz masz. Ja tez jade jutro ;)
Szaj skoro dalej boli to lepiej zebhs sprawdziła ;) daj znać po wizycie :)
 
Mila to chyba ostatni dzwonek. Przyjmuje sie od 18-22tyg.

Szaj lepiej sprawdzic. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

Ale my sie w tych ciazach nastresujemy ... :/
 
reklama
Mila, ja też mam termin na połówkowe po skończonym 21 tc .(21t2d).
Moja gin mówi, że robi się pomiędzy 18-22 tc, ale najlepiej pod koniec tego przedziału - choć pewnie każdy lekarz ma swoją teorię.

Szaj, trzymam kciuki za dobre wieści!!!

Klaudia, mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze!!!!!
 
Do góry