reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Klaudia trzymaj się tam dzielnie kochana i dawaj znać co i jak. Mam nadzieje ze ci lekarze coś zaradza.

Dziewczyny takie pytanie - do kiedyu można robić usg polowkowe? U mnie 21t6d ciąży, nie za późno? Miałam już państwowości i dziś wieczorem jestem zapisana prywatnie i się zastanawiam czy jest sens jechać w ogóle.

Moj powiedzial ze w 23 tyg mnie wysle zeby serduszko juz bylo dobrze rozwiniete i wtedy bedzie dobrze juz widac czy wszystko ok.
Wiec na pewno nie za pozno.


Dalej mnie boli podbrzusze, zazylam nospe, trochę pomogła, ale wciąż się martwię. Umówiłam się do lekarza na za godzine, inaczej bym się stresowala ciągle :-(

Szaj kochana dobrze zrobilas, masz racje ze bys sie stresowala.


A wiecie ze ostatnio co mowilysmy o tym zagladaiu pod maske ze wam zagladaja, na wizycie spytalam gina czy mi zajzy bo od poczatku ciazy nie zagladal to powiedzial ze w ciazy nic tam nie zagladamy tylko USG.:confused2:
 
E to dziwny ten Twój gin...mi zaglądają zawsze...i dobrze bo chociaż widzą czy mam infekcje i w ten sposób badają czy szyjka zamknięta i czy macica taka jaka powinna być... Co kraj to obyczaj widać...albo co lekarz to obyczaj...
 
Hahaha Kuklaki to tak jak u mnie!!! W ciazy ani raz nie badaja ginekologicznie!! W pierwszej mialam plamienia i lezalam w szpitalu. Nikt mnie nie zbadal tylko usg mialam. Szok!
 
Klaudia musisz walczyć o zdrowie swoje i malenstwa, domagaj sie konkretnyfh informacji. I głowa do góry trzeba myśleć pozytywnie.

Doli chyba ich cos potelepalo :-/ jeszcze marznać w kosciele jak by Ci było malo chorób i problemów

Ja narazie mieszcze sie w mojejzimowej kurtce ale zobaczymy jak dlugo:-)

Olusia jak zwykle milczy po wizycie.

Karina jak po wizycie?

Widze ze nie sama jutro wizytuje Pat Doli:-)
 
Kuklaki - Luton, nie byłam w angli, a ngielskiego to w szkołach się uczyłam i na kursach, orłem nie jestem. Może jeszcze zdecyduje się na lot w styczniu, jeszcze nie wiem. Zobczymy jak tatuś się zadomowi. :-)
 
Moja gin też mi nie zagląda na razie, mówi, że nie ma potrzeby, skoro nie ma infekcji, zawsze mnie tylko wypytuje, czy nie mam upławów itp.
Połówkowe mam w 24 tc, dokładnie 23 tc i 1 dzień.
Dziś zmierzyłam ten luźniejszy płaszcz i jednak się dopięłam, może poprzednio byłam po obfitszym posiłku :-D ale do świąt pewnie i tak będzie za ciasny, Tabasia, super, że Tobie zakup się udał :-)

Karina, Olusia co u Was?
 
A ja uwazam ze badanie ginekologiczne w ciazy to podstawa. Przeciez szyjka moze sie skracac lub rozwierac bez zadnych objawow...

Milia strasznie sie ciesze z tej kurtki. Mimo ze jestem coraz wieksza to nie czuje sie w niej jak parowa :D

Jeszcze do szkoly musze dokonczyc bo dzis wieczorem mam prezentacje :( boje sie zeby za duzo pytan nie zadawala.. zawsze sie tym martwie ze czegos nie zrozumuem albo nie bede umiala odpowiedziec na temat ://
 
reklama
Pat to faktycznie caly dzien musisz czekac.. ja mam na 10.20 wiec wczesnie :-(
Też mam 21 t 3dni tak mi mowił ze najlepiej. Zobaczymy czy ukaze jajka bo juz mi sie po nocach zaczynaja snić:-)
Gin prywatny nakszdej wizycie bada ginekologicznie i robi usg a gin na nfz wiz co 2-3 tyg i raz robi usg a raz bada :-D taki on dziwny

Kurcze bylo już tak spokojnie u nas a teraz znowu nerwy.. a niby iezarne nie oowinny sie denerwować i stresować... tylko jak to zrobić?

Szaj obrze ze sie umówiłaś bedziesz przynajmniej spokojniejsza
 
Do góry