reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hello:)

Par no powinni , mała zaczęła juz w busie płakać, potem po godzinie sie uspokoiła i miala dobry dzien:) ufff

Szaj dzidzi sie rozpycha i pewnie dlatego ciągnie ..., bedzie dobrze a jak nie przejdzie to do lekarza marsz :p

Tabasia co do blizny po cesarce, to wczesniej mialam podobny bol, ale teraz jest ok ..., nie wydaje mi sie ze to wyrostek , ale jak nie przejdzie to lepiej isc do lekarza ..

Pat moze plamienia po przytulaniu? Ja myslalam ze mam infekcje , brałam środki a tu lekarz mi dzis mowi ze wszystko ok , grzybków nie ma :p

Myla na mycie okna polecam :
Miskę z ciepła woda
Do tego płyn do zmywarek nabłyszczający
Skórzana ścierka do okien
I inna sucha ścierka mikrofasa
Okna sie świeca jak psu jajca :p
Polecam :)

Klaudia trzymam kciuki zeby wszystko było ok ✊❤️✊❤️✊❤️

Moja dzisiejsza wizyta :)
-potwierdzony chłopczyk
-zdjecia nie mam bo mały był zbyt ruchliwy :p
-z szyjka wszystko ok
-412 gramów /25,2 cm
-wszystko na miejscu i zdrowy :)
-pije juz wody płodowe ( żełądek juz pełny płynów)
- nic nie musiałam placic :)
- termin wstępny na cesarkę 2.04.2015

Ulga po dzisiejszej wizycie
:-)
 
Gratki ruchliwego dużego chłopaczka :* najwyraźniej smakuje mu to co jesz skoro tak chętnie wody pije :D mój lobuz też zawsze z pełnym brzuchem :D później się urodza takie pulpeciki:p
 
Mila do 22+6 u nas , ja ide za tydz na drugie :-)

Kuklaki jakis dziwny lekarz! a rózne zmiany, infekcje, itp > to też z usg wyczytuje ..hmmm

natasza na którą masz? a doczytałam, ja na 8.20 ale u mnie to zwykla wizyta + zobaczenie tylko serduszka na usg i tyle :/

Karina suuuper :D gratki to po prima aprilisie akurat :D
 
Karina super wiesci :) gratuluje!!

Pat dzieki :) stresa mam jak zwykle...

Ok. Zmykam sie przygotowywac...

Zastanawia mnie czemu Olusia tak zawsze milczy po tych wizytach... a my tu myslimy i czekamy na newsy!!
 
Myla no tez tak przypuszczam. Poobserwuje jeszcze jak nie minie to zapycham do rodzinnego bo innej opcji nie mam..

Aylin a co znacza te wyniki bo ja sie nie znam.... glukoze mam na poczatku stycznia.

normy sa 1 do 100 2 do 180 3 do 140. Czyli 1 i 3 wynik na granicy a 2 powyzej normy

Aylin wynik po 2h masz na granicy ale to po 1 godzinie troche za wysokie :(
w rzadnym momencie dnia cukier nie powinien przekraczac 200 :(

Aylin na czczo nie jest ze ja mialam ponad 100 a kolejne miałam na granicy .

generalnie zastanawiał sie czy dawać mi skierowanie. Wiec mu pomogłam i kazałam dać.

Klaudia, zgadzam się z Mylą, oni muszą coś robić, a nie siedzieć i czekać, infekcje się zdarzają non stop w ciąży, ale to nie znaczy, że nie można przez to dziecka ratować, zapytaj ich, gdzie mają swoją klauzulę sumienia, kuźwa mać...
Niedawno któraś dziewczyna pisała, której wody odeszły chyba w połowie ciąży, leżała i urodziła potem zdrowe dziecko!

ja pisałam o mojej dobrej koleżance. Filipek jest zdrowym ponad półrocznym skarbem

A wiecie ze ostatnio co mowilysmy o tym zagladaiu pod maske ze wam zagladaja, na wizycie spytalam gina czy mi zajzy bo od poczatku ciazy nie zagladal to powiedzial ze w ciazy nic tam nie zagladamy tylko USG.:confused2:

zawsze zagląda. Usg nie robi ale samolot obowiazkowy. Wiec wiem ze szyjka długa i spokonie moge swietowaś :)


Z glupia poszłam zarejestrować sie do diabetologa i zostalam przyjeta od ręki.... mam glukometr. Recepte na paski do niego oraz paski do badania moczu. Dostałam sliczna kosmetyczkę i generalnie w domu obecnie mam 3 glukometry..... jakby którejs sie popsul to oddam :)
 
reklama
natasza nie, bo tu mają słaby sprzęt niby, nawet zdjęcia mi dają "po cichu" bo są rozliczani z tych usg chyba i dostaje jedno tylko , ale dobre i to..
 
Do góry