reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Wyjdzcie z tego wątku na główny kwiecień i tam u gory zaraz pod wizytami jest lista kwietniowej.kilka jest juz przerobionych/na zielono.wyslijcie mi na pw swoje imię,płeć dzidzi jeśli już znacie i imiona wybrane lub wstępnie wybrane. Jeśli nie ma was jeszcze na starej liście to jeszcze termin porodu.
Ostatnia wiadomość oznaczyłam jako ważne!CHYBA BEDE DO WAS KRZYCZEC NA CZERWONO
 
reklama
Myla a ja przeszłam kwarantannę czy ciągle w okresie próbnym? :rofl2:

no właśnie ile trwa okres próbny?/
:no: załamania nerwowego z Wami dostane...

Margo Nie,nie masz,została dodana sprawdź może juz mass, wysylalam późnym wieczorem w drugiej turze,powinno juz być

panno Kajko ty się juz lapiesz...
Tyle trwa aż mi się zachce Was wpuścić o!:-D a tak naprawdę to nasze tajemne ustalenia są
 
Do góry