reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Kajka mnie na sam zapach ryby mdli okropnie. Wczoraj byliśmy w Ikei i tam na restauracji właśnie łosoś był to takiego pędu dostałam że mnie dogonić mój mąż nie mógł. Myślałam że pawia puszczę. :szok:
 
reklama
Matko, nie nadążam za Wami, niewyzyte baby :-D

Dziekuje za życzenia!

Zycze zdrowka chorowitkom! Ja antybiotyki brałam kilka lat temu ostatnio na ucho ale i tak nie pomógły...

Co Wam sie z zębami dzieje, ze trzeba wyrywać?? Szok! :szok:

Ja na szczęście wyleczyłam wszystkie przed ciaza i to tuż przed a ostatni ząb robiłam w dniu spodziewanej miesiączki, jeszcze nie wiedziałam co sie święci haha!

Czytam dalej ale wybaczcie na tel nie da sie tak odpisywać przynajmniej ja nie umiem...

Ci do ryb to niestety uważam ze sa bardziej szkodliwe niż zdrowe...kobiety w ciazy maja zabronione jedzenie ryb z Bałtyku, szczególnie śledzi i łososia...w Norwegii chyba jest obowiązek i formowania o tym w każdym sklepie...ja Ruby uwielbiam ale jem rzadko wlasnie ze względu na rożne toksyny :(


Lei, zgadza się, bałtyckie ryby są bardzo zanieczyszczone, ale atlantyckie można jeść :-)
 
Olusia kuruj się i wracaj szybko do zdrowia
AngelikaK lekarz chyba coś Ci źle wyliczył jeśli chodzi o wymiary 9cm dzidziuś to chyba koło 14-15tc

Też mi się wydaje że lekarz się pomylił mój maluch miał 6 cm w 13 tygodniu poza tym prawie 9 cm to pomiary powinny wyjść jak nic. Lepiej skonsultuj to z innym lekarzem bo tu masz za dużo rozbierzności.

Współczuje bólu zęba i rwania :-( ja strasznie boje się dentysty ale chyba też mnie nie ominie.

Olusia życzę szybkiego powrotu do zdrowia !
 
Ja walczę z mikserem :-) Normalnie tak mi się chce coś słodkiego że wytrzymać nie mogę.

Lei masz rację ryby z Bałtyku nie są najzdrowsze. A co do łososia to ja preferuję te żyjące w naturze a nie te z hodowli co pasione są karmą. Różnicę widać w cenie no i jest informacja na produkcie. Trzeba wiedzieć które ryby i jak przygotowane jeść aby sobie nie zaszkodzić.
Tęsknię za ogórkiem kiszonym. Tu w żadnym sklepie czegoś takiego nie dostanę a ogórków małych tez nie widziałam, żeby sobie w domu przyrządzić.
 
reklama
Do góry