reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla, słowo honoru, loguję się na tego linka podanego 08.10 i ciągle mam coś takiego :-:)

milia80 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
 
Myla, słowo honoru, loguję się na tego linka podanego 08.10 i ciągle mam coś takiego :-:)

milia80 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
U mnie to samo...
 
Witam laski

ja wstalam przed 13 dzisiaj po poludniu do pracy

Margomari dobrze ze ci ryby smakuja ja jak tylko mysle ze mam ja zjesc to mi nie dobrze, ja to lubie tak raz na jakis czas, wtedy to zjem ale od kiedy lekarz kazal raz w tygodniu to masakra, ostatni raz jak zjadlam to w pracy jeszcze mi sie nia do wieczora odbijalo bleee.
 
hej kobitki :-)

Witam po tygodniowej przerwie. Wczoraj wróciliśmy z Zakopanego i dopiero odkopuje się z lekka. Podczytywałam na telefonie ale nie lubie pisać na nim.

Super że wizyty udane. Piękne dzidziolki macie :-D I ja też już czekam na wtorek i kolejne podglądanie maluszka może dowiemy się kto mieszka w brzuchu :rofl2:

Wiecie co coś mi się porąbało z jedzeniem i na nic smaka nie mam wszystko mi staje w buzi. Nic jeść nie mogę okropność.
 
Matko, nie nadążam za Wami, niewyzyte baby :-D

Dziekuje za życzenia!

Zycze zdrowka chorowitkom! Ja antybiotyki brałam kilka lat temu ostatnio na ucho ale i tak nie pomógły...

Co Wam sie z zębami dzieje, ze trzeba wyrywać?? Szok! :szok:

Ja na szczęście wyleczyłam wszystkie przed ciaza i to tuż przed a ostatni ząb robiłam w dniu spodziewanej miesiączki, jeszcze nie wiedziałam co sie święci haha!

Czytam dalej ale wybaczcie na tel nie da sie tak odpisywać przynajmniej ja nie umiem...

Ci do ryb to niestety uważam ze sa bardziej szkodliwe niż zdrowe...kobiety w ciazy maja zabronione jedzenie ryb z Bałtyku, szczególnie śledzi i łososia...w Norwegii chyba jest obowiązek i formowania o tym w każdym sklepie...ja Ruby uwielbiam ale jem rzadko wlasnie ze względu na rożne toksyny :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry