reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Musze wstac i szykowac sie do wysjcia... dobrze ze mam transport do przychodni bo bym nie dala rady isc... temperatura dalej wysoka... a zimno mi jak nie wiem... leze w lozku pod koldra i kocem oraz ciepla pizama i trzese sie.... masakra !!:no:

neta
moje gardlo to jeden wielki ogien.... wzielam paracetamol...mam nadzieje ze mi przejdzie.... :-(

Dolories
dzieki :* :tak:

AngelikaK chyba troszeczke za duzy twoj dzidzius... prawie 9cm... ja mialam badanie w 12t4d i moje maluchy mialy powyzej troszke 6cm..:tak:

kajka ciesze ze ze kapiel w błocie przynosi rezultaty !!:-)

milia80 dzieki :*:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milia 80 jak mówiłam co lekarz to opinia. Może tu w Norwegii gdzie mieszkam jest po prostu inne podejście niż w Polsce. Nie zamierzam eksperymentować. Skoro lekarz powiedział że mam nie brać to nie biorę. A ryby uwielbiam i jem przynajmniej 3 razy w tyg (gorzej z mlekiem bo nie lubię więc co dziennie na śniadanie jest dodatkowo jogurt) W pierwszej ciąży prowadzonej w Polsce brałam 8 tabletek różnych leków i suplementów dziennie (zgodnie z zaleceniami lekarza) a ciążę i tak trzeba było rozwiązać w 26 tyg ze względu na moje komplikacje zdrowotne. Każdy organizm jest inny, każdy lekarz ma swoją opinię. Tak więc nie da się uogólnić. Tak jak piszesz nie każdy jest w stanie dostarczyć sobie wszystkich niezbędnych składników z pożywieniem. Uważam, że każda z nas powinna zdecydować sama bo w końcu to jej zdrowie i jej dzieciątko.
 
Nie wiem jak wygląda sprawa z miarą dziecka bo nie jestem lekarzem... Z tego co wynika z mojej aplikacji wszystko się zgadza ja jestem w trakcie 13 tyg (12 tyg i 4 dni) a dziecko w 11 (10 tyg 4 dni ) i w aplikacji podanno miarę 6-8 cm.
 
Nie wiem jak wygląda sprawa z miarą dziecka bo nie jestem lekarzem... Z tego co wynika z mojej aplikacji wszystko się zgadza ja jestem w trakcie 13 tyg (12 tyg i 4 dni) a dziecko w 11 (10 tyg 4 dni ) i w aplikacji podanno miarę 6-8 cm.

Tak wg tyg w którym jesteś wszystko się zgadza ale pisałaś że lekarz na usg powiedział że to 10tc
 
Hej! Chyba z 10 stron napisalyscie podczas mojego wyjazdu. akurat mam troche luzu w pracy wiec nadrabiam:) wyjazd cudowny, relaksujący i jak zwykle za krótki;)

Ale mdłości mnie dopadły dzisiaj, zagryzlam ciabata i chyba lepiej. Wczoraj wieczorem tez miałam.:/ łapią rano i trzymają tak do południa a potem koło 18 i cały wieczór. Kiedy to minie...??:/
Dodatkowo pobolewa mnie brzuch tak jak na okres troche i jak siedzę długo to plecy do tego, chyba zaraz bede stała przy tym biurku:p

Moja gin chyba zapomniała umówić mnie na omówienie wyników pappa..chciałam sie do niej wbić w tym tyg ale jest na urlopie wiec dopiero pod koniec przyszłego tyg mogę ja odwiedzić. W USG wszystko wyszło bardzo dobrze wiec raczej jestem spokojna.
No i nie mogę sie doczekać kolejnego USG za 3 tyg, aż 6 tyg w sumie każe mi czekać!

Mój B. pojechał dzis na imprezę oddziałowa, tym razem bez osób towarzyszących, wiec nie mogłam sie zabrać. A w sobotę idziemy posłuchać zespołu na wesele, mam nadzieje ze cos wreszcie wybierzemy bo czas goni.

Dbajcie o siebie dziewczyny! Pozdrawiam!
 
reklama
Margomari oczywiście, że każda decyduje sama. Umnkęło mi gdzieś, że mieszkasz w Norwegii, no tam rzeczywiście ryb w bród :-)
Ja też bardzo lubię, ale tak często nie jem, staram się przynajmniej raz w tygodniu.
 
Do góry