reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Witam ;)

Nie ma opcji dziekuje zatem dziekuje laseczki za Wasze zyczenia zdrowia :)
Jeszcze sie trzymam. Pije *spam* i mam pastylki do ssania.
Dzis rozmawialam z moja promotorka... ogolnie masakra co tydzien mam jej wysylac moje postepy z przegladu literatury i bedziemy dyskutowac... ogolnie milo sie gadalo ale roboty w cholere... do swiat co tydzien.

W pracy sajgon ale tak lubie :)

Widze ze nie tylko u mnie te mdlosci sie trzymaja. Do tego wymioty dochodza. Masakra!!

Nie zanudzam juz zmykam odpoczywac. Na szczescie jutro krotki dzien :)

Karina i Babydust mam nadzieje ze u Was ok. Innym nie odpisze bo juz padam...sorki ;)
 
Grrrrr ja od 3 znów nie śpię...

Olusia ja tez polecam wodę z sola do płukania.

Znowu mnie mdli a nie chce mi sie wstawać na kanapkę, wszystkich pobudze..
 
Dzieńdoberek witam się z poranną kawusią.
Amisia ja brałam antybiotyk na zęby ale to było dawno i nie mogę sobie nazwy przypomnieć. Też w każdej ciąży mam problem z zębami:no:
 
Dziewczyny, ja na szybko :-). Nadrobić Was to wyczyn, obym dziś miała na to chwile. U nas wszystko ok, we wtorek wizyta i nie mogę się doczekać :-).
 
A mnie dopadla choroba, temperatura.. juz w nocy goraczkowalam a teraz mam 38,3... wczoraj popoluniu zaczelo mnie bolec gardlo jak by mi ktos 1000 szpilek wbijal i mam problem z przelykaniem nawet herbaty.... ide do lekarza na 11.. ech... jak nie urok to .....
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=


A co moge brac na chorobe? jaki ewentualnie antybiotyk bo wydaje mi sie ze nie obedzie sie bez niego....

U mnie to jak blyskawica poszlo a zaczyna sie zawsze od bolu gardla... i poszlo dalej...


Szaj super ze wszystko dobrze...!:tak:
 
Witam. Jak zwykle mam mega zaległości ... Podziwiam was jak zbajdujecie czas i siłę na zagladanie tu. Ja miałam ciężki tydzień w pracy. A miałam same poranne zmiany więc wracałam po 5 do domu i spałam jakbym zapadła w sen zimowy... Wczoraj miałam skan i lekarz powiedział że dzidziuś ma 10,5 tyg. I z dat datę porodu wyliczył na 22 kwiecień, a z usg na 3 maja... Różnica prawdopodobnie wychodzi z nieregularnych miesiaczek które miałam. 30 października mamy powtórne bo poduszek jest za mały na badanie na syndrom Downa. Oczywiście najlepiej byłoby zrobić za półtora tyg ale wtedy jesteśmy w Polsce Ale lekarz policzył ze 30 jeszcze powinno się udać wykonać badanie. Bo można je zrobić tylko między 12 a 14 tyg. Ale dzidziuś był cudowny i kopał nóżkami i wiercil się bardzo. Ma już 8.9 cm :) pozdrawiam was wszystkie
 
Dziendobry Wszystkim!

Olusia i Tabasia zdrówka Wam zycze mnie tez w nocy gardło zaczelo bolec ale jakos przeszlo..
Ja juz mam siebie dośc, jestem do niczego mam takiego lenia najlepiej nie robiłabym nic..nawet obiadu niechce mi sie ugotować
depresja czy co?
A dziewczyny bierzecie witaminy od początku ciązy czy dopiero od 2 trym?
 
reklama
Do góry