reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Szai- kciuki zacisnięte.
A co do ruskich to moje ulubione ja zawsze do nich dodaje miety ;) a podane ze smietanka to juz obled ;) ale zescie mi smaka narobily. Ciekawe kto ich teraz nalepi ?;)
 
Witam sie z rana
Kurcze prawie całą noc nie spałam...

Zaraz zbieram sie do gina cała w stresie ! Proszę trzymajcie kciuki

Powodzenia dla wszystkich dzisiejszych wizyt!
 
hej

zaraz idę do fryzjera, wreszcie coś zmienię bo mnie już szlag trafia z odrostami :-D

Tabasia mniam!!! :D ja teżnie chorowałam i w tamtej ciąży miałam raz tylko albo dwa i tyle, teraz pewnie też tak będzie.. ja już się cieszę , że studia mam za sobą, to był niezły wycisk - praca a w weekendy zjazdy na uczelnie i tak cały czas, zero czasu dla siebie, byłam wymagająca chciałam miec stypendia wiec miałam i taki kocioł, lol.

Myla nieźle na słodko wszystko hehehehe ;D to musi być girl ;-) kciuki!!!

Szaj, Kuklaki,natasza trzymam kciuki za wizyte!
 
Dzieńdoberek:-) Widzę że większość cierpi na ból głowy U mnie to już masakraa nic nie pomaga:no:
Gratuluję udanych wizyt
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Witam nową Mamusie
Miłego dnia kobitki
 
Ostatnia edycja:
Hej słoneczka

Ja byłam wczoraj u gina na wizycie i znów się strasznie rozczarowałam , jak tak dalej będzie to zmienię gina albo prywatnie dodatkowo będę chodziła. Dosyć , że nie widziałam dzidzi, zdjęcie z usg jest takie, że nic nie widać to jeszcze dowiedziałam się , że badania genetyczne muszę zrobić sobie na własną rękę bo oni owszem sprawdzają to wszystko ale nie podpisują się pod tym bo nie mają certyfikatu. Nosz..... wkurzyłam się strasznie. Dobrze , że w Łodzi znam dobrego gina genetyka Lech Dudarewicz jakby któraś była z Łodzi to polecam.

Dzidzius ma 3,6 cm co odpowiada na 10w3d tylko nie wiem czy to wiek dzidzi czy ciąży bo przecież ten gin nic mi nie powiedział. Ehhh
W sumie mam w karcie ciąży napisane 10/11 tydzień ale wiadomo jak to jest.
Uciekam teraz do pracy , będę wiecxzorkiem to was podczytam bo nie miałam znów kiedy przeczytać co tam u Was.
 
reklama
Witam wlasnie zaraz na tvp2 bedzie o badaniach genetycznych... stresuje sie strasznie rano mialam schizy ze widze krew :/ potem pare razy sie podcieralam i nic cholera juz mdlosci mam.. zaraz ide spac Zuza odprowadzona..
Gratuluje udanych wizyt. Ja mam przeczucie ze bedzie chlopak w piatek moze sie okaze ale zobaczymy mam dola tak czy siak plakac mi sie cche 5 urodziny a na 10 mialabym termin ehhh
 
Do góry