reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty ;) Dobrze bedzie !!!
Doliores - ja tez mam odrosty ale kiedys tyle sie osluchalam o malowniu w ciazy itp ze boje sie pojsc i chyba nie pojde. Ale ja mam dlugie wlosy zwiazuje i nawet nie widac, najgorzej bo nie da sie rozpuscic;/
 
reklama
Neta, gratulacje :) Piękna wizyta :)
Wręcz wymarzona !!!


Ja toxo mam oba ujemne, a dokładnie "niereaktywne", IgG - 0,1 a IgM - 0,185 czyli chyba nie miałam toxo.
A dodam, że mam 3 koty, które co prawda aktualnie u mamy są, ale wcześniej (przy pierwszej ciąży i później) były z nami.

Asiorek, dziękuję za interpretację wyników, teraz wiem, że ze 3 mies. muszę to badanie powtórzyć :) Ale gin na pewno by o tym pamiętał ;)

plakac mi sie cche 5 urodziny a na 10 mialabym termin ehhh
nie rozumiem... :/


Jaga, współczuję, może faktycznie zmień lekarza, bo jak Ci nie dają gwarancji na to co widać na ich USG to po co się stresować, idź do innego lekarza, jeszcze daleko do porodu, zdążysz. Trzymam kciuki byś trafiła do lepszego, może państwowo się uda w innej przychodni ?


Też już mam włosy do malowania, wiem, że można farbami bez amoniaku niby bezpiecznie farbować, ale poczekam do skończenia pierwszego trymestru, będę spokojniejsza o dzidzię.

Jutro USG !!!
:)
 
Ostatnia edycja:
Melduje się już po wiycie
Pan doktor niestety nic dziś nie mierzył bo powiedział że dzidziol jest minimalnie za mały i umowiliśmy się za tydzień w środę już na konkrety, ale najważniejsze że widziałam maleństwo ma się bardzo dobrze i dostałam pamiatkowe zdjecie :-)

Jaga ja jak idę do gina na NFZ to też nic konkretngo nie mówi i nie pokauje malenstwa a zdjecie jak ostatnio mi dał to jedna wiela plama :-( i też na usg genetyczne wysłał mnie prywtnue bo oni nie mają odpowiedniego sprzętu.

Dziewczyny jaki macie pomysł dziś na obad? Szukam inspiracji..
 
Jaga ja bym zmieniła, jak to nie widziałaś? to ma uspokoić nas, że jest Ok te 10 sek z usg nikogo nie zbawią, wydaje mi sie, że Twój maluszek jest młodszy o tydzień niż OM, nic się nie martw

Asiulka a skąd ta krew miałaby być? ;/ oj spokojnie.....

marela poszłam, byłam ale jak to kobieta w ciąży humorki mam, kolor jest super ale ja cuduje, poprostu wczesniejszy mi sie wypłukał na żołty prawie + moje mysie odrosty, lol było ciekawie...teraz przyciemniłam na chłodny odcień, w 1 ciaży poszłam dopiero w 5 mc, odrosty miałam do uszu!!!!!!! masakra... można wziąć farbę bez amoniaku ( np. tzw colorans )

natasza ja pomidorowa robię i tyle, najwyżej zjem 3 talerze :rofl2:

u mnie mają być panowie z gazowni, żeby spr wszystko od 12-17 no i dupa jestem uziemiona, w dodatku mam doła dziwnego, wszystko mnie wkurza i tylko pamięć wczorajszego usg mnie rozczula... aha jeszcze jedno wysyłałam wczoraj wieczorem męża po owoce- kupił, mówi umyje ci winogrona, umył, patrzę, wącham.. ja pierdziele... włożył do zlewu gdzie wcześniej włożył "kubeczek" po tranie ( mały zażywa ) i resztki się wylały na spod zlewu także wszystkie owoce jechały rybą!!!!!! tak go spierniczyłam, że szok , oczywiscie stwierdził, ze wymyślam :confused2: grrr


:ninja2:
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za wizyty !!

Lei bede pamietac o tym zelu z lodówki... nie przyszlo mi do glowy.... dopiero amol mi troszke pomogl... :tak:

Doliores tez bym musiala isc do fryzjera... bo juz mi sie robia odrosty ale jakos nie mam kiedy...no ale musze sie zmobilizowac... :tak:


neta82 mi w koncu wczoraj poznym wieczorem przestala bolec... dalam sobie amolu, polozylam sie do wyra a wczesniej ciepla kapiel... i dzis sie czuje zdecydowanie lepiej...przynajmniej mnie glowa nie boli... :tak: uuuu bidulko... oby szybko minal bol !!
 
Dziewczynki zazdroszczę wam wizyt i zdjęć maluszków. I gratuluję jednocześnie udanych wizyt. Ja kolejną mam na 14.10. Pewno już nie zobaczę USG, bo państwowo to chyba 2 lub 3 tylko przysługują przez ciążę, a ja już miałam 2. Ale to nie ważne teraz będę robiła badania krwi, glukoze, mocz, itp. to pewno po wynikach też będzie widać czy jest ok czy nie. Nudności mi trochę odpuściły od 3 dni czuję się względnie dobrze, więc coraz bardziej zaczynam cieszyć się swoim stanem. Zaczynam mieć zachcianki żywieniowe, a to dobrze, bo do tej pory jak tylko myślałam o jedzeniu robiło mi się jeszcze bardziej niedobrze. Z niecierpliwością czekam na ruchy mojego dzidziolka. W I ciąży poczułam dosyć wcześnie, a ponoć w drugiej czuję się ogólnie wcześniej wiec może za jakieś 3-4 tyg. już będę mogła czuć tego rozrabiakę. Ciekawe jaki będzie. Bo córa to swoimi kopniakami tak dawała popalić, ach, czasami to myślałam, że mi skóra popęka lub no. pęcherz wyleci, zresztą do dziś taka jest ruchliwa, a jak śpimy razem to kopniaki po brzuchu dostawałam, teraz obracam się tyłem. :-D:tak:
 
Dziewczyny możecie polecić coś na zaparcia bo niedługo do kibelka z kilofem zaczne chodzić Masakra:baffled:

Dzisiaj do mnie dotarło że maluszki mają przyjść na świat na przełomie marca i kwietnia a miesiąc później w maju moja córka ma komunie:szok: Jak ja to wszystko ogarne nie mam pojęcia
 
reklama
Hej. Jak zwykle straciłam wątek i nadrobić chyba nie dam rady :(

U mnie ten tydzień był ciężki wymioty praca i spanie więc czasu na czytanie was nie było . My czekamy na usg 9.10 porostu nie mogę się doczekać :))) zobaczyć naszego maluszka. Pewnie się poplacze z radości hehe a 15 lecimy do Polski gdzie też pójdziemy do lekarza na usg . Zobaczmy jaki termin nam się uda zaklepac. No i ciekawe co powie lekarz bo tu w uk to jakoś mało czegokolwiek jest. Ostatnio miałam wizytę u położnej i kazała mi jeść kwas foliowy do końca 3miesiąca i Wit d cala ciąże Ale w sklepie można kupić tylko kompleksy witamin zawierające obydwa . Więc jak mam przestać jesc kwas po 3 miesiącu?
 
Do góry