reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Cześć dziewczyny :-)
Neta, super, jaka duża dzidzia już!!! :-)

Ann 90 gratuluję magisterki, a jak po wizycie?

Myla, również gratulacje po udanych badaniach :-) też ciągle wcinam słodkie:szok:

Monis witaj!

Kajka znam ten ból... Piję siemię lniane budwigowe, 2 łyżeczki ziarenek zalewam szklanką ciepłej wody i piję po kilku godzinach - pomaga, choć nie zawsze. No i dużo warzyw i dużo wody.

Asiulka, wiem, co czujesz :-(ja w moje ostatnie urodziny miałam łyżeczkowanie... boli bardzo i już chyba zawsze będzie...

Natasza, w którym dokładnie tygodniu jesteś?

U mnie wczoraj obiad zainspirowany był tygodniem francuskim w Lidlu :-) czyli bagietka, muszle Św. Jakuba, serek kozi i krowi, sałatka, a dziś planuję makaron razowy z pieczarkami, cukinią, papryką i suszonymi pomidorami.
 
Dolories zjadlam odrobinke czekolady ale pewnie za malo...:tak:

Myla ciesze sie ze wszystko dobrze jest... :tak:

kajka a próbowalas pic 1 lyzke dziennie lactulozy?;-) jeszcze mozna napic sie wody przegotowanej rano na czczo.. ano faktcyznie no bedziesz miala duzo na glowie ale dzieci pomoga i maz i bedziesz miala latwiej :tak:
 
a tak PS kwasu foliowego to przecież można go brać do końca ciąży. W każdych witaminach dla ciężarówek on jest i nie trzeba zaprzestawać go brać, skoro jest w składzie gotowych witamin. Mi gin powiedział, że max dawka dzienna to !!!! 15 tabletek po 0,4 mg. !!!! Tak więc jak bierzesz 0,4 mg bo tyle najczęściej jest w witaminach czy jednym Foliku to przecież absolutnie się nic nie stanie !
 
Tutaj na tym zadupiu nie ma żadnego lepszego ginekologa. Ten jest z Nowego Miasta i tutaj przyjmuje raz w tyg. Nawet prywaciarze tutaj są do dupy.
Dodzwoniłąm się do genetyka i mam czekać na wyznaczenie terminu do niego albo mnie wyśle do kogoś innego kto ma certyfikat z genetyki z Londynu.

Dolories ja się nie martwie bo moje dzieciątko ma prawo być mniejsze. Nikt pod miarke go nie stwarzał. Tylko , że ja mam świadomość , że nie możliwe jest bym miała tydzień później owulacje. Dlaczego? Ano dlatego , że ja prowadziłam kalendarzyk , mierzyłam szyjke , temperature i śluz. 29 lipca miałam owulacje +- 1 dzień. Ostatni stosunek miałam 28 lipca. Gdybym miała tydzień później owu to musiałabym być wiatropylna bo plemniki przeżywają do 5 dni przy świetnych warunkach:-D co daje 3 sierpnia. 8 sierpnia miałam dodatni test ciążowy. Był to 10 dzień po wyznaczonej owulacji. Lekarz twierdzi , że owu miałam 5 sierpnia. :-). I stad te jego wyliczenia.

Moja kuzynka jest obecnie w 31 tc a usg wskazuje jej 33tc. Gdyby tak było to w ciąże zaszłaby w 1 dzień miesiączki:)
USG i lekarz mają prawo do błędów.

4321 witaj.
 
reklama
Jaga wystarczy, że gin źle złapie na ekranie i zmierzy za mało/za dużo i stad te różnice ;-)

u mnie to wielka niewiadoma kiedy co było :rofl2:

zjadłam właśnie z 0.5 l pomidorowej z makaronem...pyyyyyycha
 
Do góry