reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No wiem ze te cukry masakra, dlatego chce przez neta od razu kilka kupić bo u mnie same bobo i nestle... Mam mleko nan ha to mogę na nim zrobić z sun baby ?
A wy gluten kiedy wprowadzacie ? I jak bo chyba nie bardzo od razu całą ta kaszke glutenowa robić
 
reklama
A my dzisiaj z małą skuces. Usnęła przed 21. I tylko jedna pobudka w nocy o 3, a potem dopiero 7:40.Wiem że pewno to taki jednorazowy wyskok, ale dobre i to.
Co do karmienia piersią. U mnietamten tydzień był taki, że myślałam, że to już koniec. Piersi ciągle flaki, a mała ciągle głodna, ale w tym tygodniu już lepiej, a wczoraj tak nabrały mleka, że mała nie nadążała zjadać i piersi mnie bolały od nawału. Więc jedyna rada, przystawiać do cyca, przystawiać i przystawiać.
Ja 3 ide na szczepienie to pewnie dowiem się co do rozszerzania diety, bo szczerze mam już mętlik. Niby do 6 m-ca tylko mlekiem matki, a gdzieś czytałam o tym glutenie, że już wcześniej. Wy już słoiczki - warzywka i owoce, kaszki, a ja już nie wiem czy powinnam coś jej dawać, czy jeszcze nie muszę i czekać do 6 m-ca
 
Ja nie miałam jeszcze braków mleka, tyle ze moja się najada ale mało przybiera.
Mi pediatra sama pow żeby dawać kaszke, a nawet gdyby nie to pewnie zaraz bym zaczęła warzywka, chce dac za niedługo bo za tydz konczy 5. Miesiac.
A z tym glutenem właśnie też słyszałam ze dobrze w 5-6miesiacu wprowadzac a nie później
 
aga ja za jakąś chwile pewnie dam coś, żądnej ekspozycji na gluten nie robię bo to ściema.. pewnie albo w kaszce albo w jakiejś bułce :p

asiatipl ja też 3 ide

nacias aha.. w sumie to nie wiem czy to przekłada sie na to samo co dwie miarki mleka, nie mam pojęcia..


Mały zjadł właśnie dynie o matko jak piszczał w trakcie i po hehehe jutro jakiegoś mixa mu dam
 
Doli ja też nie ale tak obstawiam ze jak dam 3 miarki mm i dwie kaszki w której też jest mm to będzie ok. Jak mu zrobię na samej wodzie ale taka do picia to będzie bez smaku :-/ próbowałam juz i musiałam przerobić na wersję łyżeczkowa.
 
My dziś po pierwszym domowym obiadku. Nie wyglądało zbyt apetycznie, ale zjadł a pusta miska jest dla mnie największym wyrazem uznania :-)
 

Załączniki

  • 1440586050253.jpg
    1440586050253.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 45
  • 1440586068275.jpg
    1440586068275.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 48
  • 1440586078427.jpg
    1440586078427.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Wiem ale akurat mam w domu mleczną to tak sobie "radzę". Na obiadek mix.. Ziemniak, pietruszka natka i korzeń, seler, brokuł, kalafior, scinek kurczaka, listek bazylii, łyżeczka ryżu i nowość czyli burak ;-)
 
Do góry