reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej :) witam się z rana, po tym jak mala wstala mi o 6. A teraz spi ;)

Ja narazie soczku nie daje ale chyba kupie z hippa tak na wszelki wypadek. Co do nie kapka to też myslalam ze to później :)

A chcialam się poradzic was w sprawie kaszek. Bo chcialabym kupić kilka bo i tak zamówie na necie, teraz daje ryzowa, a jakie potem ? Jaką jest roznica między tymi ryzowymi, pszennymi, owsianymi itd. I czy lepiej dawać taka i na mleku czy od razu mleczna ktora ma mleko w składzie ?
 
Hej u nas noce to tragedia :-( normalnie przez całą noc był na cycu. Teraz nie wiem chyba nie ma mleka bo dwa razy ciumknie i wrzask. Próbowałam różnych pozycji, z obu piersi, na zmianę i nic nie działa. Zje 120 mm i idzie spać dalej.:-( w dzień nie lepiej. Possie 2 minuty i wrzask :-( przez to noce zarwane bo ja uparcie chce żeby jadł cyca jak mi kiedyś ktoś doradził na innym forum a on uparcie nie chce go jeść. Może tam nic nie ma? :-( :-( :-(
 
Aga no jedne są z glutenem a inne bez. Ryżowe nie mają glutenu a zbożowe tak. Jeśli chodzi o z mlekiem i bez mleka to zależy. Jak robisz na gęsto to jak kupisz mleczna robisz ją na wodzie. Jak kupisz bez mleka to robisz na mm albo na swoim. Jak dodajesz do mleka żeby zagescic do picia to lepiej bezmleczna. Ja mam teraz z mlekiem i na gęsto fajnie bo na wodzie samej. Ale jak robie do picia to wsypuje mniej mm bo bez sensu rozrabiac mleko w mleku.
 
witam

aga no różnica jest taka z jakiego zboża zrobiona.. :p :p :p ja dawać będę pierw bezmleczne-na mleku mm będę robić
teraz daje tylko kleik kukurydziany na noc
odradzam nestle i bobovite, zobacz skład..na 2 miejscu cukier...masakra, lepiej zainwestować w holle, humane czy co tam jeszcze.. albo czytać składy ..

niektórzy radzą, żeby kupować kaszki tej firmy któej podaje się mleko mm np. jak nan to nestle kaszki . .itp.


nacias może skok ma i potrzebuje więcej a cycki muszą nadrobić?;-) pewnie kwestia kilku dni takich..
to jak Ty robisz kaszki ? jak na 150 ml wody to ile dajesz mm ? nie 5 miarek jak trzeba?
 
Doli w humanie to samo co w Nestlé czyli maltodekstryny. Chyba tylko holle, baby Sun i te dwa rodzaje Nestlé są bez cukru i bez jego zamienników
 
reklama
Tak, 5 zbóż i 8 zbóż. Jeszcze wcześniej bez cukru była ta ze śliwka ale.już dodali maltodekstryny....ale chociaż są pod koniec składu a nie na samym początku
 
Do góry