reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Moj juz jechal pociagiem i czesc drogi przespal.
A mojemu starszemu robilam te badania ta apsratura i tez nam wyszla candidia. A w pewnym momencie czulam sie jak w ukrytej kamerze. Do tej pory nie wiem czy w to wierzyc.
 
reklama
Jakieś drożdżaki.
Marela ja robiłam kiedyś sobie i teraz małemu i u nas się to sprawdziło. Tzn małemu robiłam tylko alergie ale u siebie robiłam na inne rzeczy i przyczyną mojego ciągłego chorowania wyszła i w końcu ją wyleczylam :)
Ale np mój tata też w to nie wierzy ;)
 
hej
jestem i ja
starszy w p-kolu
młodyemu rozszerzam dietę, marchewkę jadł z ochotą ale na dynie rzucił się jak wygłodniały, nawet śliniaka nie pobrudził ani nic ;-)
za 2 tyg mamy szczepienie
 
My też już chyba zaczniemy jeść coś konkretnego bo Gucio mnie zje ostatnio to nawet 2 godzin przerwy nie ma
Nie mowie juz o nocach normalnie jak noworodek
 
U nas w końcu upragniona kupka :D

natasza,
póki co nie podaję jej nic poza mlekiem. W przyszłym tygodniu mamy szczepienia, więc skonsultuję to z pediatrą. Chciałabym jednak zacząć od warzyw, więc sok jabłkowy na razie odpada. Musi wystarczyć to, że sama jem jabłka ;) Jakby co mamy espumisan w kropelkach, ale mam wrażenie, że to pseudolek ;)

Pat,
Też o tym czytałam i właśnie to podejrzewałam. Tylko Mała ostatnio szczególnie niespokojna jest i już nie wiem czy to tylko ząbki czy coś jeszcze. Ale kamień z serca :p Dziąsła ma rozpulchnione już od jakiegoś czasu i tylko wyczekuję ząbka ;) Chociaż córa tak wariuje, że nie zdziwiłabym się jakby jej szły dwa jednocześnie.
U nas też zabójcze gazy :D Mała zawstydziłaby niejednego dorosłego :D

Co do badań alergologicznych: mówisz o tym biorezonansie, co dziewczyny wspominały? Ile to kosztuje?

aneczka,
sporo tego. Mój Mężczyzna też był strasznym alergikiem, ale mu trochę przeszło. Z alergii się często wyrasta. Trzymam więc kciuki, by w Waszym przypadku tak było :)
 
tylko się przywitam, starsza wczoraj dostala gorączki jest w domu, więc z dwójeczką sama jestem. ale dzisiaj już ok, nie ma kataru, kaszlu, nic. zobaczymy.
Miłego dnia!
 
ja też chciałam zacząć od warzyw ale zaczęłam od soku jabłkowego bo mały nie robił długo kupy i męczył się po soczku poszło :p wolałąm to niż męczyć dziecko, a espumisanu nie dawałam nigdy i nawet go nie mam..

my od 2 dni pjemy z niekapka..pijemy to za dużo powiedziane ;-) ale działamy :p
 
reklama
Do góry