reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kurde ale widać różnicę wieku u naszych maluchów
My na razie tylko na piersi a inni już wcinaja konkretnie

Czy jak dajecie kaszkę na noc to dzieci śpią cała noc ?
My na piersi to budzimy się ok 1 i 4 na cyca
 
Kurde ale widać różnicę wieku u naszych maluchów
My na razie tylko na piersi a inni już wcinaja konkretnie

Czy jak dajecie kaszkę na noc to dzieci śpią cała noc ?
My na piersi to budzimy się ok 1 i 4 na cyca

To tak jak u nas, też tylko pierś no i też z reguły 2 pobudki w podobnych porach, choć ostatnio to jadła nawet 4-5 razy miedzy 20, a 8.
 
No a moja 20.08 skończyła 4m-ce, no spoko ja ciągle zapominam, że miedzy kwietniowymi dzieciaczkami - bywa i m-c różnicy, potem to żadna różnica, a teraz to prawie całe wieki rozwoju.
 
dygotka mój dostaje kleiku na noc
ale śpi tyle samo co na samym mleku

czyli do rana

nacias no ale Twój to wcześniak tak?
ja bym się chyba bała..tzn czekałabym do wieku korygowanego..
mój ma 4.5 mc
 
Wczesniak. Nie patrzy się na wiek korygowany tylko urodzeniowy :-) tak jak donoszone dzieci. Oczywiście konsultowalam to z lekarzem. Po wieku korygowanym sprawdza się rozwój ruchowy siadanie, obracanie, chodzenie itp. ;-)
 
reklama
dygotkaa,
moja też z 16go :)

My idziemy 2go, najpierw do rehabilitantki, a potem na szczepienie. Mam nadzieję, że Mała jakoś zniesie takie combo ;)
 
Do góry