reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

asiatipl ale mnie to wcale nie dziwi,
myślę, że zacznie się w pełni obracać ok 5-6 mc
a z brzucha na plecy to raczej śwadomie robi
 
reklama
Karol jest ostatnio baaaardzo absorbujący :-) aż mi się zaległości w prasowaniu zrobiły. Teraz próbuje to ruszyć ale co chwila Karol mnie woła :-D
 

Załączniki

  • 1438089950403.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 51
nacias chyba bym się zapłakała tyle ubran!!!

ja prasuję na bieżąco -tylko rzeczy małęgo tzn do 2-3 dni po zebraniu ze sznurka :p ale w te upały odpusciłam 1 prasowanie i dziecko zyje nadal :p więć zastanawiam się czy prasować jeszcze..może same tetry..
 
w mojej ksiazece zdrowia dziecka jest napisane ze dziecko umiejetnosc przewracania "powinna" byc zdobyta w okolicach 6 miesiecy :)
Nasza nawet nie za bardzo probuje sie przewracac czasami z brzucha na plecy sie przewroci ale z plecow na boki to dopiero teraz leciutko zaczyna tylko ;) jak zasypia to budzi sie dokladnie w tej samej pozycji :) mimo ze nogami przebiera non stop to jakos nie rusza sie przez to wokol wlasnej osi ;)
Dzisiaj bylismy tez na szczepieniu i malutka przybrala w 6 tyg 900 gr i wazy 6400 i ma 63 cm czyli 5 cm wiecej niz przy urodzeniu :) ubranka 62 nadal dobre :) nad waga lekarka piala ze tak ladnie przybiera choc to "tylko" 150gr/ tydzien
o rozszerzaniu diety nie chciala slyszec :)
mala nauczyla sie piszczec - o rety od rana do wieczora piszczalka i zaciesza sie jak sie slyszy :crazy: a mnie glowa boli od tego
cos czuje ze ona najpierw bedzie gadac a pozniej chodzic ;) jak starsza corka - z synem bylo odwrotnie :-D
 
Ostatnia edycja:
Sataga chalwy nie lubię ;)

Moja też się nie przewraca choć wczoraj była blisko :)

Nacias u mnie czasem też góra prania, ale mój to by nic nie prasowal, więc mnie nikt nie wyreczy

Babydust tylko 150 !? ;) mojej się zdarzalo 100 na tydzień :D a i tak .narazie pediatra mowila ze rozszerzanie raczej po 5 mies.
 
No to faktycznie skarb :) mój uważa,ze pranie to się samo robi więc nawet nie nastawi nigdy, wywiesi jak go poprosze, ugotuje czasem, żelazka się nie tyka ;) a ze sprzątaniem hmm kiedyś tak a teraz zbyt zmęczony po pracy... Ale dzieckiem się zajmuje ;)
 
reklama
Wygrałam!!!! Yeah! ;)
 

Załączniki

  • 1438118609878.jpg
    1438118609878.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 52
Do góry