reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Wczoraj w końcu zabrałam się za prasowanie rzeczy Małej. Wpadły mi w ręce śpioszki, w których wychodziła ze szpitala.. Smuteczek :(

Córa przymierza się do przewrotów z pleców na brzuch - niestety nie ma siły, by główkę pociągnąć, więc póki nie zaczniemy rehabilitacji, to chyba nie mamy co liczyć na pełny przewrót :/
 
reklama
Asia spokojnie mała na jeszcze czas na przewrót na brzuch
Mój starszak ok pół roku miał jak zaczął się obracać

My dziś po szczepieniu Gucio waży 6730 niestety nie wiem jak długi ale ciuchy ba 68 juz nosimy :-)
 
mój jeszcze nie obraca się tak swobodnie i nie siedzi ale za to biega :p
cały czas
i kręci się w okół własnej osi :p

Moja też tak robi. A co do obracania, to chyba nie ma musu, bo czytałam, że dzieci później taką umiejętność zdobywają, teraz owszem, ale raczej z przypadku im sie udaje :p
 
reklama
każde dziecko.idzie swoim tempem...mój wszystko szybko zaczyna i nie wygląda to na robienie tego "przypadkiem" ale czy mi się to tak podoba to nie wiem ;) wolę mieć dłużej słodkiego leżącego/siedzącego bobaska niż biegającego terrora ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry