reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia no szkoda malenstwa ale pewnie rehabilitacja pomoze i będzie lepiej.

A my dziś u lekarza i mala tym razem 270g na dwa tyg. Ona chyba faktycznie przybiera jak chce, taka jej uroda najwidoczniej ;)

Kupiłam małej krem do skóry atopowej natłuszczajacy bo ma takie szorstkie miejsca na raczkach i nóżkach, zobaczymy czy pomoże
 
Rehabilitacja na pewno pomoże, bo to raczej kwestia korekty. Nie powinno być takich kolejek do specjalistów z dziećmi poniżej 2 roku życia - do tego okresu czas gra kluczową rolę. Tak to bym już wcześniej wiedziała, co i jak i bylibyśmy do przodu z ćwiczeniami. A te metodą Vojty nie są niestety przyjemne dla dziecka :(
 
Asia, przykro mi, ale mam nadzieję, że szybko wyjdziecie na prostą :) i będzie dobrze z malutką.

Jupiii ! Udało mi się zalogować :)

Chrzciny będziemy robić około wrzesień / październik jak chrzestna wróci z USA.
Na razie o tym nie myślę ;)

Oj jak dawno mnie tu nie było ....
:)
 
Renatka co u ciebie bo faktycznie daaawno nie zagladalas

Asia oby szybko przeszło kciukam i tez nie rozumiem logiki nfztu nie tylko w stosunku do dzieci bo przeciez lepiej / taniej jest zapobiegać ńiz leczyć
czyli dziećmi należałoby się zając w szczególności aby na starość ńie mieli dolegliwości które trzeba będzie leczyć wrrr
tak samo raz na rok takie kompleksowe usg brzucha mogłoby wykryć wiele chorób w początkowych stadiach które szybko mogą być wyleczone a w pl niestety nie można na to liczyć ech
 
Kuklaki, ehhh, lepiej zapytaj, gdzie mnie nie było ;) hi hi
A tak na poważnie to zapierdziel mam i urwanie głowy, sama z dwójką, teraz wakacje więc przedszkola nie ma :/
Istny koszmar.
Ten tydzień i przyszły siedzę u siostry w domu, pilnuję jej chatę, bo do USA poleciała, kwiatki podlewam i psa karmię ;) więc mam troszkę luzu...
Mały lepiej się tu zachowuje niż w naszym mieszkaniu w sensie grzeczniejszy jest tutaj :)
I od kilku dni próbowałam się zalogować, ale nie mogłam...
w końcu się udało... i jestem !
Tak czytam, że chyba się na Fb przeniosłyście ?
 
reklama
Asia - to słabo :-( ale wcześnie wykryte, to śladu później nie będzie. milia80 też tą metodą rehabilituje Małgosię, jeśli dobrze pamiętam. mój też histerię przy ćwiczeniach urządza, rehabilitantka powiedziała, że 5 dni popłacze i mu przejdzie, a tu już 3 tygodnie i nadal ryczy,a tu nic trudnego nie robimy. on na brzuchu zaraz ryk, strasznie muszę kombinować, żeby choć chwilę poleżał :-(
 
Do góry