reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

reklama
rzeczywiście mega wielkie te chrzciny! u nas było ponad 20 osób i myślałam, że wielkie:-) na weselu mieliśmy 66, ale sami płaciliśmy.
u Was też leje?
 
babydust,
ale się uśmiałam - świetne :D

Następne, czego nie mogę jeść - ryby... Albo, że smażone.. Mała była bardzo niespokojna w nocy i nad ranem, moje cycki wyją z bólu.. A już myślałam, że będę mogła jeść wszystko :/
 
Cześć :-)

u nas raz leje raz nie :-( co się zaczynam zbierać na spacer to nadciągają czarne chmurska :no:

niezłe imprezki wam się szykują :-) dobrze ,że to juz za mną :-D

aga- ja miałam niewiele osób bo raptem 10 dorosłych i szczerze na drugi raz zrobiłabym w lokalu :tak: przy pierwszym też miałam w domu i mniej roboty było, ale teraz z dwójką dzieci to już wyższy level :-)

asia- matko, ales ty biedna z tym jedzeniem :-(

mam nadzieje ,że prognozy sie sprawdzą i pogoda wróci , bo w weekend jedziemy w góry :tak: pierwsza dłuższa wyprawa z dójką szkrabów :tak: już widze przerażenie w oczach mojego m :-D
 
U mnie dziś narazie nie pada, wczoraj było deszczowo. Ale narazie nie mam zbyt czasu żeby wyjsc, pranie obiad i robiłam porzadek w szafce z papierami, po lekarzu się może wybierzemy
 
My już po wizycie i badaniach. Niestety Mała faktycznie przeznaczona do rehabilitacji metodą Vojty. Oczywiście idziemy prywatnie, bo nie ma co czekać. Małej skraca się lewa strona tułowia i ma obciążony lewy bark. Także sporo pracy przed nami :/
 
Asia współczuję :-( ale rehabilitacja jej pomoże... Ja praktycznie do wszystkich lekarzy chodzę z Karolem prywatnie bo doczekać się na NFZ to masakra... Ty jesteś z Wrocławia?
 
reklama
nacias,
tak z Wrocławia :) Na Kozanowską z rana będę dzwonić, może się uda na NFZ.

Doli,
pediatra zauważyła niestabilność. Małej zdarzało się przewrócić z brzucha na plecy przez to.
 
Do góry