reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

U nas dziś nie ma nawet 15 stopni i koszmarnie wieje :( ja z Karolem miałam problem z usypianiem, bo na początku mieszkaliśmy u teściów i tam mieliśmy pokój na piętrze więc Karol całe dnie w wózku spał na dole... Przez to nie chciał w łóżeczku. Ale odkąd mieszkamy sami w dzień śpi w różnych miejscach za to po pierwszych kilku wieczorach zaczął sam zasypiać w łóżeczku. Odkładam go, gada trochę sam do siebie i zasypia :D.
Je już marchewkę, jabłko i te gruszki WIlliamsa (czy jakoś tak). Zadowolony. Domaga się całego słoiczka na raz ;] Następne będą ziemniaczki :) Żadnych problemów brzuszkowych, ale jak wczoraj walnął kupsko to myślałam, że się rozpłaczę :) :p
 
reklama
Jej.. Niedawno gadałyśmy o tym, że nie możemy się już doczekać, że już chcemy rodzić..a tu już warzywa,owoce... Masakra :D
 
u nas też wiej że hej.

Jak odeszły upały to od razu chca się coś zrobić.

My kupowy dzień mieliśmy dzisiaj. Tyle co zmieniłam w naszym łóżku pościel i nie dałam podkładu bo przecież mały już dawno nie przeciekł to dziś rano niespodzianka :/

Wczoraj też małego układzłam w łóżeczku nawet zasnął ale ok 23 zaczął kwękać więc wzięłam go do nas.

niedługo jedziemy do moich rodziców udało mi się używane łóżeczko kupić żeby spokojnie Matiego ułożyć. Jak się o iepli to starszak sobie w namiocie pośpi.
 
Asia moja pewnie też nie wszystko robi myślę ze nie ma co porównywać. A żali się też bosko ;) albo tak "gada" ze aż się poluje ,;D

Doli a do kiedy chcesz ogólem karmic ?

Aneczka ja ostatnio sojowe czasem mleko jem z platkami, próbowałam ryzowe ale nie smakuje mi...

No , dopiero co w ciazy się chodziło... ;)
 
reklama
Do góry