reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Mała mi dzisiaj nad ranem walnęła 4 kupy, w tym 3 całkiem spore. Biorąc pod uwagę ostatnie dni, gdzie była 1-2 kupy na dzień, to teraz szaleństwo. Aż normalnie się nie wyspałam.
 
Asia hahahahhah kupowy dzień :D mój też ufajdolił sie solidnie

jednak chciałabym żeby wiecej zjadał :/ :/ już mnie trzepie..może mm mu nie smakuje.. bo przechodze na mm pomału juz
 
No Doli, taki gówniany poranek :D
Mojej od razu zasmakowało mm, ale podałam tylko parę razy na początku. Potem miała problemy z wypróżnianiem i odpuściłam - trudno. Tak więc nic nie skorzystałam z jej upodobań ;) 22go mamy kolejne szczepienia, więc od razu zobaczymy jak z wagą. Mam nadzieję, że nie będę musiała dokarmiać.

Temperatura spadła i od razu lepiej, choć zimno nocą przy otwartym oknie :D
 
tylko ta tempperatura spadla za bardzo jak dla mnie :( chociaz z 5 stopni cieplej zeby bylo :(
ja z jednej strony chetnie bym przeszla na mm bo czasami kp mnie meczy ale z drugeij strony starszaki posmakoali mm dopiero jak skonczyli 9 miesiecy wiec czemu Basi mialabym tego nie dac co im
 
Ojej dawno tu nie bylam, i u mnie to nie kwestia ze przez fb :p

ostatnio po prostu malo czasu bylo, moj zamiast miec normalnie dni wolne to prawie codziennie w pracy no wiec ja caly czas z dzieckiem, do tego no te upaly byly... a teraz z kolei pizga jak nie wiem i tez zle...

Milia sorki ze dopiero teraz ale odpowiadam :) moja prawie dwa tyg temu wazyla 4930, konczyla prawie 3 miesiace, teraz we wtorek idziemy zwazyc, znaczy sama ide bo mojego oczywiscie nie bedzie...

Naicas Witaj ;) ja nie kojarze Cie bo sama dolaczylam dopipero pod koniec ciazy ;) ale milo poznac :)

a tak poza tym to moja oczywiscie tez caly czas piastki w buzi, zaciska tez ale chyba juz rzadziej troche, z kciukiem na zewnatrz. we wtorek do lek i sie dowiem co dalej z ta jej waga, jak bedzie malo i trzeba bedzie dokarmiac to trudno, moze tak bedzie lepiej nizmam co chwile myslec czy nie za malo zjadla, a ona roznie czasem wiecej a czasem zje 5minut i zasypia np ;)

No i musze sie pochwalic, od paru dni ucze ja zeby sama zasypiala w lozeczku ;) jak zje to chwile trzymam zeby sie odbilo i odkladam, pierwsze dwa dni byl maly placz ale nie ma tragedii narazie ;) no tylko ze jednego wieczora to mi zasnela za to doppiero o 23. i karmilam ja przed tym 3 razy :D ale nie ze placvz byl tylko krecila sie jak nie wiem, co zajralam do niej to ta albo rozkopana, albo w poprezk lozeczka z nogami na szczebelkach :p

Doli a co juz przechodzisz calkiem na mm ?

Ja gowniany to mialam wczorajszy dzien... :p nawet lezaczek uwalony juz dwa razy... trzeba wyprac

a co do rozszerzania diety to ja jeszcze nie wiem, zobacze co mi pediatra powie, chociaz ja chyba bede chciala cos w 5 miesiacu wprowadzac, moze dzieki temu tez lepiej bedzie przybierala niz na moim mleku, ograniczonym pewnie ze wzgledu na to ze przez ta skaze to malo co moge jesc...
 
aga,
ja też zaczęłam przyzwyczajać Małą do samodzielnego zasypiania. Myślałam, że będzie gorzej, bo córa potrafi histeryzować ;) Jednak coś wychodzi. Gdyby nie dziąsełka, to by w ogóle nie było z tym problemu.

Zbliża się wizyta u neurologa i ciekawa jestem co powie. Mam wrażenie, że Mała za bardzo wygina główkę do tyłu. Leżąc na brzuchu potrafi bardzo długo utrzymać główkę, macha nią we wszystkie strony, bo jeszcze nie potrafi spokojnie nią kręcić, ale mimo wszystko widzę, że jej ciężko, a łeb ma spory :D I zamiast opierać ciężar na obydwu rączkach, to opiera na jednej i cały ciężar ciągnie mięśniami szyi itd. Stąd czasem zdarzy jej się przewrócić na plecy.

W ogóle jak przeglądam filmiki na YT odnośnie 3miesięcznych dzieci, to moja niektórych rzeczy jeszcze nie robi. Ale rekompensuje mi to swoim "żaleniem się" i "narzekaniem". Robi przy tym taką charakterystyczną minę i zawodzi, głuży itp. - przekomiczny widok :D
 
Hej ja w końcu mam. Neta mu dalej. Nad morzem ale zimno i leje i do kitu wczoraj jeszcze dało rade spacerować po miasteczku bo nad morzem łeb urywa mam nadzieje ze się trochę lepiej zrobi bo jeszcze tydzień mamy urlopu
A gucio super jr i śpi i bawi się gada do misia itp ja karmie gdzie popadnie ns ławce w knajpie ns plaży itp bo bez sensu latać co chwile do pokoju
Buziaczki dla was
 
aga no pomalu przechodzę, kupiłam hippa bo beilon chyba nie podszedł
zobaczymy..

Asia wro ja 23 mam szczepienie ;-)

babydust u mnie niby z +18 ale piżdzi tak że wózek pcha sam :/
 
reklama
u mnie kupowy dzień był wczoraj, aż się wystraszyłam, ale po południu przeszło. wykupkał się widocznie i już.
ja dziś śpiąca mega, kawa nawet nie pomogła.
aga - wypiłam wczoraj pół szklanki koziego mleka i na razie nic :-)
 
Do góry