reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
aga,
to nie był zwykły płacz, to był ryk niesamowity :p A taka była chwilę wcześniej uśmiechnięta i rozgadana.. no cóż - życie;)

Kupiłam jej herbatkę z Humana - koper włoski. Średnio jej smakuje, ale liczę, że pomoże ;)
 
Mi nadal 10 kg zostało czyli tyle samo co w dzień wyjścia ze szpitala i nic nie leci to dziadostwo

To Myla masz tak jak ja. Może z czasem będą spadać kg.
Zazdroszcze tym którym, bez nadzwyczajnego wysiłku kg spadły. U mnie to dziwne, że nie chcą, normalnie to patrząc na tryb jaki mam: ciągle na obrotach spać chodze 23 wstaje o 6-7 ciagle(przed ciążą 21-22 spać,a wstawałam 7-8) dźwigam obciążenie 5kg , karmie, latam na spacerki pchając obciążenie ok 20kg i więcej(14kg wózek + zawartość) jem tak samo jak przed ciążą(mniej słodkiego) to przez te 2m-ce powinnam schudnąć i to nie mało, a tu nic - to muszą być hormony.:-)
 
doli nie przesadzam , tak się czuje , dlatego zaczęłam wieczorne spacery :tak:

Tymek dziś śpi po 20 minut :no: a tak liczyłam na co najmniej godzinną drzemkę z nim bo starszak dziś zajęty zabawami z tatą :-( ehhh ....
 
reklama
Do góry