reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
spróbuję się dziś lub jutro ogarnąć z tym fb. asiaWro - może tak jak ja ząłożysz lipne konto tylko na potrzeby kwietniówek? założyłam juz sobie lipnego maila, zeby się zarejestrować, a później spróbuję ogarnąć fb. nigdy nie miałam tam konta i nie chciałam zakładać, ale już sie przyzwyczaiłam do dziewczyn z forum, a poza tym można tu jednak uzyskać wiele cennych rad
 
Mi też spadła waga do tej sprzed ciąży, ale ja w jej trakcie nie przytyłam, tylko przybrałam to, co dotyczyło ciąży ;) I teraz też tylko fałdka na brzuchu - trzeba się w końcu wziąć za siebie ;)

aneczka,
to nic nie da. Fejs i tak będzie prześwietlał Twojego kompa i wszelkie operacje, jakie na nim przeprowadzasz, w tym bankowe. Imię i nazwisko w necie to nie problem. Działania fejsbuka są problemem. Ja z niego definitywnie zrezygnowałam :) Na forum bb jednak chętnie zawsze wejdę :)

Dzisiaj postanowiłam Małą zabrać na zakupy do Ikei. Było dobrze, dopóki nie wsiedliśmy do samochodu by wrócić do domu ;) Jak mi się dziecię rozdarło, to aż mi było szkoda, ale też i wstyd przed moimi rodzicami, z którymi jechałyśmy ;)
 
Ostatnia edycja:
Asia wro czemu wstyd, dziecko to dziecko czasem musi poplakac ;)

Ja ze swoją też bylam po zakupy ;) grzeczna była a jak mama koleżanki mojej zaczęła gadać to ta oczywiście czatuje ;) uśmiechy wali ;)

Doli a Ty dziś nic nie pieczesz ?? :D
 
reklama
asiatipl - zawsze to jakieś pocieszenie :-D ja za tydzień chrzest i masakra bede wygladać jak wieloryb


asia86wro - no i co się dziwisz małej , na zakupy ją wzięłaś , dziecko chciało jeszcze pooglądać a ty ją do auta chciałaś pakować to zaprotestowała :-p:-D
 
Do góry