reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Cześć dziewczyny,
To ja też już jestem na fb (Doli dzięki za zaproszenie)
JA dziś cały dzień zapierdziel - kwiatki przesadzałam, na zakupy pojechałam, obiad, dziecko i zleciało :)
 
reklama
ja tez zaglądam :-D

w czerwcówkach tez utworzono grupe ale i tak część dziewczyn została na bb :tak: i forum dalej tętniło zyciem :tak:

pytanko : na fb grono zamnkniete czy te mniej udzielające sie jak ja moga dołaczyć ?

a w ogóle u mnie ciag dalszy cieknacego nosa :-( ehhh :no: na dodatek noc kiepska :no:
 
Ja na fb jestem, ale chyba jednak wolę bb, na fb nie ogarniam tego pisania. A mam pytanko do was czy któraś ma jeszcze kg ciążowe. Mi zostało 7-8(z 16-17)i za chiny nie chcą spadać. Tyle ile było po porodzie tyle jest, ani tyci mniej. A ograniczyłam słodkie, nie słodzę i wogóle staram się nie napychać tyle, no i cały czas karmię:-\ :'(
 
asia - mi zostało do wagi z przed ciąży 5 kg i waga nie chce spadac , a do minimum jaki chciałabym osiągnąć kolejne 6 kg czyli razem jeszcze min 11 kg :no: i tak jak ty nie słodze i ograniczam słodkie i karmie piersią :-( w ubiegłym tygodniu zaczełam chodzić wieczorem z kijkami :tak: zobaczymy czy coś drgnie bo w sierpniu nad morze i w takim stanie żadnego kostiumu nie założę :zawstydzona/y:
 
asia - mi zostało do wagi z przed ciąży 5 kg i waga nie chce spadac , a do minimum jaki chciałabym osiągnąć kolejne 6 kg czyli razem jeszcze min 11 kg :no: i tak jak ty nie słodze i ograniczam słodkie i karmie piersią :-( w ubiegłym tygodniu zaczełam chodzić wieczorem z kijkami :tak: zobaczymy czy coś drgnie bo w sierpniu nad morze i w takim stanie żadnego kostiumu nie założę :zawstydzona/y:

Przeczytałam gdzieś i tak pocieszam się, choć to nie wielkie pocieszenie, że niektóre kobiety tak mają, że za sprawą hormonów gromadzi się zapas kg na okres karmienia i dopóki się karmi to kg nie spadną, a z końcem karmienia spadają w moment.I choć to niewielkie pocieszenie, bo zamierzam karmić conajmniej rok, to jednak jest. Przy pierwszym też tak było, tyle że wtedy zostało 7 kg, i w ciągu pół roku zgubiłam z nich 3-4 kg, a pozostałe 3-4 już zostało ze mną, ale teraz jak do tamtych 3 kg dodam kolejne 3-4 to już będzie zdecydowanie za dużo :-[
 
reklama
Ja się nie wypowiem bo jestem po diecie cukrzycowej z ciazy i mi chyba wręcz ubyło przez ciążę, nie ważyłam sie jak urodziłam ale widzę po sobie, a teraz jak karmie tp mimo ze sporo jem to nie tyje, został tylko taki brzuszek po ciazy,faldka :)

Ja jestem i na fb u tu teraz, mam nadzieję ze ogarne ;)
 
Do góry