reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

babka jest genialna normalnie :szok:nie wspominając, że pamięta dzieci z imienia i nic mówić nie muszę!:-D
ja mialam taka w Luxmedzie przy starszakach , pozniej przestalismy do niej chodzic bo nigdy terminow nie bylo :( ale chyba po 3-4 latach jak bylismy w luxie to ona wyszla ze swojego gabinetu mowiac CZY JA SLYSZE GABRYSIE CO TAK DLUGO JEJ NIE WIDZIALAM :szok::szok: a my wcale do niej nie przyszlismy tylko do chirurga ktory przyjmwal obok wiec nie miala naszej karty czy nazwiska na liscie oczekujacych
normalnie po glosie poznala :)

Tabasia nasza wierzga tez i jak za bardzo machnie nogami to od razu fontanna z buzi leci haha

Ja do pupy nie uzywam NIC :) ze 2 razy posmarowalam pupe linomagiem jak widzialam lekkie zaczerwienienie a tak to nic choc w zanadrzu czeka jeszcze bephanten i sudokrem :) wogole to malo pieluch uzywamy zazwyczaj 4-5 dziennie :) mala robi maks 1 kupke dziennie a mokra pielucha jej nie przeszkadza na szczescie a ze duzo spi i rzadko je to nam tak wychodzi - w nocy wogole nie zmieniam zeby malej nie rozbudzac

dzisiaj z mama pojechalismy do innego miasta na cmentarz do dziadkow i w drodze powrotnej niby paliwa mi zabraklo , niby bo przed wyjazdem komputer pokazywal mi 70 km do przejechania a po 40 km pokazywal juz tylko 3 km :szok: a ze to diesel to stanelam na poboczu zadzwonilam po meza zeby mi w karnisterku przywiozl paliwo (na szczescie blisko domu juz bylismy) i okazalo sie ze jakis przewod paliwowy poszedl i spod samochodu cieklo :(
przepakowalam dzieci i mame do drugiego auta a meza z zepsutym zostawilam hihi

mam nadzieje ze szybko nam sie naprawi bo mama chce mi zrobic prezent urodzinowy i zabrac nas do Uniejowa do term :) znaczy naszym autem bo duze auto mamy ale ona za wszystko placi :) takze mamy termy zamiast na last minute :-D:-D najlepszy last minute bo darmowy haha hahaha
 
reklama
Margo, zazdroszczę i metrażu i pań do sprzątania :)

Aneczka, super, że mąż się stara :)

Truskawki, winko i próbuję się relaksować, mniam...

Babydust, fajny taki wyjazd! :)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za odp.

Asia ale zapłon, my też te używamy.
A my już Pampers nr 3 używamy i teraz mniej kup na plecach, prawie wcale chyba że jakaś mega to wtedy coś sie zdaży.

Babydust fajnie że taki last minute haha

Margo super że masz więcej czasu dla małej, taki metraż to pełno sprzątania, masakra.

Pat może teraz twój zrozumiał jaki jego ojciec jest i nie bedziesz już sie tak denerwować.

Marela i co ci powiedział na te ropiejące oczko?

Lei widzisz są też fajne dni.
 
Hej. Jutro was doczytam.
Mloda zrobila w koncu kupe na 3 pampersy i pol lozka.

Jestesmy na nutramigenie - zupelnie inne dziecko!! Usnela bez placzu po 21 i w ogole sie nie prezy. A jak jej smakuje :D
Poczytalam o pepti ilu rodzicow mialo podobny problem szok!!
 
Ostatnia edycja:
No my za dwa tyg mamy wesele w Niemczech i jedziemy po to dowody. Jest maly problem bo troche za pozno sie za to wzielam i niewiem czy nam przyjda:/. Bede chyba ryzykowac bo musimy pojechac jak nie przyjda:/.

Kuklaki na oczko kazala zapuszczac Tobrex . Mielismy to jeszcze w szpitalu ale to antybiotyk i tylko 3 dni kazala pediatra. Wtedy sie troszke poprawilo. Terax mozemy nawet do 10 dni choc ja mam mieszane uczucia. Masowac takimi mini okreznymi ruchami ujscie kanalikow. I jak nie pomoze to mam skierowanie do kliniki okulistycznej na przeplukanie kanalikow. Mam nadzieje ze nie bedzie to potrzebne:/.

A ja na tylek i cale cialo+ glowa uzywam - masci z wit A. Choc tylek mamy akurat ok. Polecili nam to w szpitalu . potem pytala nas co uzywamy polozna i dwoch pediatrow i nie kazali zmieniac . wg mnie jest super na natluszczenie nawet lepsze niz oliwka bo ta nie dawala u nas rady.

Tabasia chcialas to masz;). Uwielbiam te kupsztale w czysta pieluche a potem zmiana i jeszcze ze dwie zafajdane podczas przebierania. Moj to tak jedna co ok 2 dni. Zauwazylam ze od poczatku wie o co kaman , bo jak robi to jeden z nielicznych momentow gdy sie wycisza i lezy sam sobie w skupieniu bez darcia.

3 w nocy padl po ponad godzinnej pobudzce :) a ja biore sie za jego pazurki. Obym nie rozbudzila bo obcinanie u niego to niezla walka;).
 
Tabasia to mała miała odrzut !:D i dobrze że nutramigen jej smakuje bo slyszalam ze dzieci raczej za nim nie przepadają...:)

Marela a nie mogliscie napisać o przyspieszenie terminu ? Może by się udało :)

Marela a co to za masc z tą witaminą ? Bo mój mały ma brzydką skórę, liszaje straszne a slyszalam że wit A na to pomaga...

My właśnie w drodze na zawody. Mały pierwszy raz będzie kibicował tacie :) i dziadkowi bo mój tata chce się odmłodzić i będzie się z zięciem ścigał :D
Jedziemy do Myśliborza więc to dla nas koniec świata :o ale mały dostał nowy fotelik (besafe izi sleep) i sobie śpi :)

A co do teścia to od obrażony na całą rodzinę i się nie odzywa ale M rodzina jest za nami, jestem w szoku !;)
 
Pat pytalam czy nie moge napisac tego o przyspieszenie to powiedziala mi ze nie pisze sie nic takiego. Najwyzej bede ryzykowac.
A co do masci to dokladnie tak sie nazywa. Przedwczoraj posmarowalam nia glowe pierwszy raz i duzo pomoglo. Wczesniej smarowalam "olejuszka " na ciemieniuche.
Foto masci bo pudelko co w nim jest wywalilam;). Dokladnie ta mam bo sa inne ale ta nam kazali. A cena smieszna jak sie nie myle to ponad 3 zl.
 

Załączniki

  • 1434083916192.jpg
    1434083916192.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
reklama
Macie akcje z tymi rodzinami. U każdej coś... My się prawie z moim ojcem nie odzywamy, mój go już teraz nawet nie chce widzieć, bo jak mala się urodziła to nawet nie przyszedł do nas ja zobaczyc...

Ja w nocy jak spi to też nie zmieniam pieluchy, a w dzień czesciej bo jej czasem przecieknie aż, tyle potrafi siknąć ;) ale ogólem to też jej nie przeszkadza ogólem, czasem wręcz z kupskiem na całą pieluche lezy i uśmiecha się, zebym nie sprawdzila to bym nawet nie wiedziala ze narobila :D

A my właśnie Jedziemy do koszalina na kolejna kontrole do kardiologa
 
Do góry