reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Pat czekam na super foty :)

Marela to jak tak pomaga ta maść to ja też posmaruje bo mojemu tak głowa się łuszczy że jakaś masakra, współczuję wamz tymi oczkami ,mam nadzieję że szybko się to wszystko zagoi nas też krople tobrex od stycznia chyba już 10 razy starszy miał

Tabasia wreszcie coś pozytywnego niech malutka pije mleczko zdrowie a ty się wreszcie wyluzuj

ja wstałam i na stole miałam śniadanko jajecznica chłopaki w przedszkolu iw pracy w ogóle to wstałam o ósmej godzinie jestem wyspana zaraz idziemy na spacer,,bo będziesz bardzo ciepło ma być dzisiaj u nas ponad 30 stopni

zbieramy się miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Hej :)
Malgosia dziś przed 7 zjadła, pół godziny poleżała spokojnie i zaczęła krzyczeć z nudów, a potem póki jej matę rozłożyłam, to zasnęła... Mam jakies pół godz. wolne jeszcze, mam nadzieję :) więc kawka :)

Doli, mąż Ci śniadanie zrobił? super :) u nas tez ponad 30 st., ale tu taka żarówa, że ja dopiero wieczorem wyjdę, cały czas jak wychodzę w takie upały, to mam wrażenie, że mała przegrzana jest, nawet jak jest w samym body na krótki rękaw. Boję się udaru, a tu, żeby gdziekolwiek dojść, to mam co najmniej 30 minut drogi w pełnym słońcu, bez cienia. Nakładam wtedy tetrę na pałąk, żeby nie świeciło na małą, ale i tak wydaje mi się, że gorąco jej tam.

Pat, cieszę się, że reszta rodziny M. wykonała taki zwrot i teraz są za Wami, tak powinno być! Może oni przekonają teścia, a jak nie, to trudno, szkoda nerwy na niego tracić. Udanej wyprawy! :)

Aga, kciuki &

Myla, co u Was?
 
Milia ja już wyszłam:) jest lekki wiaterek więc bosko, popołudniu na być 34 stopnie wiec będzie gorzej niż teraz. Ale ja mam park zaraz obok
 

Załączniki

  • 1434092713694.jpg
    1434092713694.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 40
Haha Lei super. Moja prawie 14kg waży więc u nas dostawał bo inaczej wózek by się zerwał :)

U nas też oczko ropialo i uzywalismy tobrex ale to było zapalenie spojówek na 100% bo potem miała Laura a na koniec ja.
 
Ale wy to ranne ptaszki, my jeszcze w łóżku, mała zjadła i znowu $pi a mi tez sie chce ale już wstane bo znowu mi zejdzie do 12 albo 13
 
Lei jaki tandem hehe :D

My już wróciliśmy, teraz robię pranie małego łącznie z pokrowcem na materac bo przemoklo.. No nic musi spać w wózku
 
reklama
Do góry