reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pobiera się krew z głowy, bo po prostu łatwiej się wkluc. Do badania przesiewowego potrzebne jest pobranie krwi grubą igłą, tzn można teoretycznie pobierać cienką z rączki, ale one lubią się zapychac, a trochę tej krwi jednak musi być ;-)
 
reklama
Ogólnie nie przeszkadza mi ostatnie miejsce ;-) ktoś musi zamknąć listę, ale gorsze jest to, że nie ma z kim już ponarzekać na dłużącą się ciąże, Wy dziewczynki żyjecie już innym światem :-D. A ja już chce do Was dołączyć.:-D
Niestety im bliżej terminu tym oznak mniej, nawet ten sławetny czop nie chce wylecieć.
 
Ostatnia edycja:
Asi86Wro Gratuluje :)
no prosze tak znienacka :)

Asia do konca miesiaca raczej urodzisz :) Marcowki tez rozpakowaly sie wszystkie do konca marca :)

Tabasia nie czytaj bo w necie same najgorsze przypadki wyczytasz :/ ale jak tak na glowe dostajesz to sprobuj jakos przyspieszyc ta wizyte albo prywatnie :( ja wogole nie wiem o czym ty piszesz :(
ale pamietam tez ze jak moj syn sie urodzil to zglupialam doszczetnie i tak jak bylam pewna siebie przy corce to z synem ciagle sie zastanawialam czy dobrze postepuje. czy najedzony czy dobrze ubrany itd ;)

Naszej pepowina odpadla ale ten pepek nie wyglada jeszcze dobrze :( cos tam jej sie slimaczy w tym pepuszku :( nie pamietam zeby tak u pozostalej dwojce bylo :( dobrze ze jutro polozna srodowiskowa przychodzi to obejrzy
 
Dobry :)

Oltoma dobrze ze masz termin na cc - a co sie strachu najadłaś to sie najadłaś :(

Pat super ze do domu ;)

Kubus dzis tez miał ciężka noc :( zagazowany ...
Musze do apteki po sab simplex .. Od paru dni ma zaropiale oczko :( daje mu juz krople z antybiotykiem bo ropa żółto zielona ... Ale jeszcze nie ma wielkiej poprawy :(

Asia86 gratuluje :)[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Tabasia mam nadzieje ze jakos Ci sie uda skonsultować z lekarzem [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Muminek wspolczuje tego siedzenia w szpitalu, obys wyszla jak najszybciej z maluszkiem

Asia gratulacje :) ja ez mialam niby maly brzuch i kazdy mowil ze pewnie drobniutka bedzie a urodzila sie prawie jak Twoja ;)

Sharmota no to kciuki za wyjscie jutro :)

Oltoma jestes pod dobra opieka i to najwazniejsze, w razie jak cos sie zacznie dziac to od razu sie Toba zajma, i nie martw sie napewno bedzie wszystko dobrze

Polozna byla, do Malej zastrzezen nie ma, waga 3730 wiec prawie 200 g w tydzien, czyli ok, i mowila ze dopoki przybiera tak to mam sie ulewaniem nie martwic, moze bede troche spokojniejsza ;)
 
Aga,
Ładnie przybrała na wadze, 200 gram, pięknie :-)

Karina,
Ojj Biedaczek Mały. A od czego mu się tak zrobiło z tym oczkiem..?

Babydust,
A psikalas pępek czymś albo smarowalas? Octanisept podobno najlepiej albo woda z mydłem..
 
reklama
Babydust pamietasz jak pisalam o naszym kikucie? Odpadl po 2.5 dnia a pozniej troche krwawilo z pepuszka ale zaschlo i te strupki jeszcze przez jakis czas odpadaly...

Karina mam nadzieje ze Kubusiowi szybko przejdzie. Emily zdrowa??

Aga super ze ladnie przybiera :)

Oltoma jak tam??
 
Do góry