reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Oktoma kciuki za to aby bylo wszystko ok!! Może cc zrobią Ci szybciej??

Babydust ile tych kropelek dajesz na wieczór?? Mój strasznie stęka jakby kupy nie mógł zrobić a robi co chwile:)

Myla może napij się więcej soku jabłkowego na Adasia działa rozluźniająco ;)

Tabasia kijowo po całości z waszą służbą zdrowia:-/
 
reklama
Oltoma to czrkamy na wieści :)

My dzisiaj do domku :) w nocy znowu nie uslyszalam płaczu małego...mam takiego dola przez to......:( o 3 mnie dziewczyny obudziły i stwierdziłam że nakarmie go przebiore i dam pod opiekę pielęgniarek żeby przespać się 2h a żeby on miał opiekę w razie co...mam nadzieję że w domu będę normalnie go słyszeć....:/

Muminek to się nasiedzisz w tym szpitalu...:/ u nas jest milo i w ogóle ale jednak w domu to w domu
 
Babydust dziękuję za informacje!! Zaraz mu dam bo stęka i się pręży..

Pat super że idziecie do domu!! Z tym placzem to nie dołuj się!! Będziecie w domu na spokojnie i wszystko będzie dobrze!! Będziesz słyszeć płacz bo tylko jeden będzie p£akał;)
 
Pat a co tu się dołować. Ja to ci zazdroszczę takiego mocnego snu, mnie to każdy szelest budzi. Jak Laura do nas biegnie w nocy ze swojego pokoju to tupot jej nozek mnie budzi :/
 
zostałam w szpitalu ze względu na siebie, na razie jeszcze czekają czy coś ruszy z normalną 2 bo na razie to cieknie tylko ze mnie ta parafina i nie da się jej zatrzymać:( nakrycia uczucie nie panować nad czymś takim:( lekarze mają nadzieję że to kwestia zbyt dużej dawki parafiny i ze jak ona zejdzie to już będzie ok. jak nie to konsultacja chirurgiczna.

oltoma trzymam kciuki!

Pat zazdroszczę - urodzilas później i juz do domu:):)
 
Hej Dziewczyny,
przykro mi, ale nie dam rady wszystkiego nadrobić ;)
Gratuluję wszystkim, świeżo upieczonym mamom :)

Ja myślałam, że uda mi się dotrwać, nierozpakowaną, do terminu, ale moja córa postanowiła inaczej ;)
Mała urodziła się 16go nad ranem, z wagą 3370 g i 56 cm :) Taka kluseczka, a ja miałam taki mały brzuch :) Jest małym aniołkiem - aż współlokatorki były pod wrażeniem :p

Trzymam kciuki za resztę nierozpakowanych :)
 
Muminek,
Oby wszystko wróciło do normy i jak najszybciej do domku..:-)
Nie martw się, my tez w szpitalu, nie jesteś sama, to juz z małą 5 doba plus kilka dni jak była we mnie..

Oltoma,
Spokojnie, na pewno wszystko będzie dobrze, jesteś pod opieką i nic Wam nie grozi:-)

A ja mam nocke nieprzespana przez to naświetlanie. Do 5:30 na pełnych obrotach, aż ją zabrali na pobranie krwi ( czemu z główki pobierają?) i juz ją wzielam m do siebie do łóżka żeby się troszkę uspokoiła przy mnie..:-) :-) :-)
Zaraz znowu do "pudelka'' musi.. Ale plecki naswietlimy i nadzieja ze jutro do domu.:-)
 
reklama
Do góry