reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lista nie rozpakowanych nieubłaganie się skraca (wiem, że jest pewno więcej dziewczyn, które nie udzielają się, ale podczytują i może na liście powinny się znaleźć):

Oltoma, (choć pewno już nie długo)

joanna--,(myślę, że też jest już po, ale dawno się nie odzywała)

asiatipl,
Renatka1982,
kifsi,
katla,
 
Hej Dziewczyny,
przykro mi, ale nie dam rady wszystkiego nadrobić ;)
Gratuluję wszystkim, świeżo upieczonym mamom :)

Ja myślałam, że uda mi się dotrwać, nierozpakowaną, do terminu, ale moja córa postanowiła inaczej ;)
Mała urodziła się 16go nad ranem, z wagą 3370 g i 56 cm :) Taka kluseczka, a ja miałam taki mały brzuch :) Jest małym aniołkiem - aż współlokatorki były pod wrażeniem :p

Trzymam kciuki za resztę nierozpakowanych :)

Asia gratuluję. Fajnie ci, że małą masz już ze sobą. Brawo.
 
Doli nie wiem. Ja juz sue wkrecilam w najgorsze :( jak dotykam to z jednej str cos jakby przeskakuje pod skora przy kosci ogonowej,taka kostka,chrzastka,nie wiem :( ze tez nie zauwazylam tego jak bylam u lekarza!!!! Tylko to wglebienie zglosilam a nie to pod skora :( martwie sie strasznie :(


Asia moze nie ;)
 
reklama
W ogole na pl stronach jest b malo informacji na ten temat.
Najgorsze to czekanie na konsultacje :( z drugiem niby prosciej bo sie wiele wie ale ja chyba bardziej do glowy dostaje :(
 
Do góry