reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia, no muszę wytrwać! Choć w domu znów mi krew poleciała! Mam nadzieję, ze to tylko efekt badania bo w szpitalu ani kropla! Skurczy tez nie czuję żadnych choc ktg 3 zapisał!

Jakby co oficjalnie oddaje ewentualny poród przed 23 kwietnia Asitipl:D
 
reklama
u nas niestety nie da sie inaczej jak zadzwonic do domofonu - nie mozna otworzyc drzwi bez zadzwonienia
a dzwonka u drzwi za to nie mam :D

Oltoma to oby przez te 3 dni wszystko sie uspokoilo :) dasz rade :)

Karina nasza mala jeszcze w szpitalu miala ropiejace oczko - kazali przemywac 2 razy dziennie sola fizjologiczna na waciku/gaziku i po ok tygodniu przeszlo :) oby u was tez tak ladnie przeszlo :)
 
Asiatipl, a na kiedy masz termin?
Termin mam 23-24.04 nie wiem bo termin miesiączki podałam lekarzowi 17.07 podał datę porodu 24.04, a we wszystkich aplikacjach jak podaje 17.07 to wychodzi 23.04, zresztą ten jeden dzień to już nie ma różnicy.:-)

Jakby co oficjalnie oddaje ewentualny poród przed 23 kwietnia Asitipl:D
Dzięki;-)
Chętnie skorzystałabym, nie wiem co na to moja dzidzia, ale ja jestem jak najbardziej na tak:-D
 
Pat nie martw sie ze nie uslyszysz Wojtusia. Nawet jak bedziesz spac twardo to po paru minutach pewnie tak sie rozkreci ze umarlego obudzi ;) ;)
 
Mam nadzieję bo przeraża mnie to że nie słyszę swojego dziecka...

Mam nawal pokarmu...cycki ciężkie i twarde a laktatorem sciagnelam tylko 20ml z obu piersi...mam nadzieję że to nawal a nie juz zastój ?:/
 
reklama
Do góry