reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sharmota nie wiem od czego ...

Babydust z pepuszkiem to moja położna kazała octanisept i puder do zasuszenia ... Wszystko patyczkami do uszu ...
 
reklama
Tabasia - Emily zdrowa , ale po zwiększeniu lekarstw pod koniec marca jest wkulko zmęczona i ospała .., do tego napady epilepsi sie zwiększyły :(
Musze termin u lekarki zrobić ... Ale najpierw trzeba krew pobrać zeby zobaczyć poziom leków we krwi ...
 
Muminek, dużo zdrówka i szybkiego wypisu do domu!

Asiu, nie rozpaczaj tak! Rozumiem Cię że jest Ci smutno, ale pewnie ruszy Cię nagle z nienacka...

Ojoj! Asia86Wro, wielkie gratulacje! Po cichutku to załatwiłaś :D

Kobietki kochane, dziękuję Wam za słowa wsparcia! Od godziny jesteśmy w domu! Padł mi telefon i nie mogłam odpisać wcześniej! Doczytam Was później bo mi apka wariuje i posty przeskakuja

zrobili mi ktg, usg, pani doktor zbadała (Malo mi oczy z orbit nie wyszły). Wszystko jest ok. To był prawdopodobnie tylko czop!!! Mam wrócić do szpitala dzień przed planowanym cc.
Cieszę się na to planowane cc bo znów szpital przepełniony i pewnie robili by mi problem z przyjęciem!
Jestem tym stresem i czekaniem na poszczególne badania tak zmęczona, że padam na twarz...
 
Oltoma to teraz kciuki zeby przed 23 sie nie rozkrecilo ;)

Karina biedna Emily. Mam nadzieje ze wkrotce poczuje sie lepiej :*

Hahaha Doli to nawet moi znajomi ktorzy dzieci nie maja wiedza ze sie puka :p
 
reklama
Tabasia, współczuję stresu!!! Mam nadzieję, że szybko znajdziesz termin badania i wszystko okaże sie w porządku!

Asiatipl, a na kiedy masz termin?

Pat, juz jesteście w domu? Nie stresuj się będziesz w domu słyszeć maleństwo. W domu jest ciszej i inaczej słychać płacz dziecka.

Strasznie dużo tych maluszków z problemami gazowymi! Trzymam kciuki aby szybko im przeszlo!!!!


Karina, oby oczko Kubusia szybko doszło do siebie a epilepsja Emilii też odpuściła!!!!!!

Doli, no niektórych myślenie boli!!!!
Jak się urodziła Ola to mój listonosz przestał korzystać z dzwonka tylko pukał! Bylam w szoku bo to obca osoba i do tego facet!!! Był zaskoczony, że mu podziękowałam!
 
Do góry