reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Muminek ty szczupła jestes i dieta płynna wiec 2 mozesz długo nie robic. popros o czopek. Albo niech maz ci kupi morele i zalej je woda goraca na noc. rano wypij wode. sposób mojej babci. podobno pomaga

Ja tez kupilam mleko gotowe w buteleczkach. tak na wszelki wypadek. Ale podobnie jak z Tysia - nawal w domu i zuzylam 40 ml reszta czeka.

hippmlekowplynie.jpgBebiko_1_mleko_poczatkowe_dla_niemowlat_90ml1495.jpg

kazda firma ma takie, w szpitalu mielo nan ja kupiłam bebiko bo tylko takie w aptece było.
i smoczki sa do tych buteleczek. tez jednorazowe
 

Załączniki

  • hippmlekowplynie.jpg
    hippmlekowplynie.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 58
  • Bebiko_1_mleko_poczatkowe_dla_niemowlat_90ml1495.jpg
    Bebiko_1_mleko_poczatkowe_dla_niemowlat_90ml1495.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 57
Pat moje gratulacje.... teraz odpoczywajcie i nabieracie sil;-) maluszek cudny!


Dzis chyba taki dzien, Mikolaj caly dzien marudny, placzliwy, niespokojny, Zuzia pol dnia plakala a teraz spi, mam nadzieje ze nie podlapali czegos ode mnie...

Ja bole zoladka i biegunka.... :-( pol nocy nie spalam i latalam do wc... masakra!

Jakie leki moge brac?

Najlepiej zapytaj lekarza bo karmisz albo polozna.

I jeszcze ja :) nie mogę jakoś znaleźć czasu i jak tu zaglądam to nadrabiam zaległości w czytaniu postów:-)

No i katla czyli 8 nas zostalo,
 
Pat lidokaine??? O fuck...

Ja odstawiam żelazo, to co się dzieje w WC nie miało miejsca za całą ciąże!!! A przyjaciela na tyłku mi nie trzeba
 
Sataga ja widziałam saszetki Bebilonu w rossmanie

Doli no mój też zanim złapie to się wkurza ale zazwyczaj robię tak że daje mu dwa łyki z butli a później cyc i wtedy łapie..ale ciężko mi dobrać pozycję a jemu narazie pasuje tylko z podpachy..

Dziewczyny współczuje wam tego czekania i tukającej bąby!! Oby szybko się ruszyło i abyśmy wszystkie miały już wspólne tematy &&&&

Pat dochodz szybciutko do zdrowia!! Bólu kręgosłupa współczuje bo wiem coś na ten temat :-/ czasem po południu tak napie.prza że nie mam siły małego podnieść tylko mnie odcinek szyjny..
 
Są słoiczki. Z pierwszym też używałam ale wtedy zamawialismy do apteki. Teraz kupiliśmy nan za 3,6 chyba. Po 90 ml mają. W sumie to nawet zamówić można przez internet. My bralismy w aptece natolinskiej.
Renatka a gdzie saszetki widziałaś bo ja właśnie nigdzie nie zauważyłam.
Bebilon, 1 z Pronutra, mleko początkowe, od urodzenia, saszetka, 27,2 g - Rossmann - Rossnet.pl
np. Rossman, ale w Tesco też chyba widziałam i w Leclercu.

O, fakt, widzę też w płynie:
AptekaGemini.pl


No to jest nas 8.
A ile było wszystkich ?
Albo ile jest rozpakowanych ?
Gdzie te statystyki ?
:/
 
reklama
Do góry