reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Babydust szczęściaż z m :) ja nawet jak idę się kąpać to mam stresa że będzie płakać a co dopiero wybyć z domu więc Ci się nie dziwie że nie mogłaś się zrelaksować:)
 
reklama
Natasza ja tak samo;) prysznic biore a oczy na drzwi czy juz mnie beda wolac. Choc jak mlody usnie to ja wychodze np. do sklepu. Nie dam sie uziemic;) dobra i godzina luzu. Fakt pod telefonem ale to i tak luz;).
 
Wiesz po zwykle spozywcze musze wyjsc chocby;). M dostaje liste i robi zakupy po pracy ale jak o czyms zapomne to nie mam co liczyc ze pojdzie. A ja mam zachcianki ;) w ciazy nie mialam to nadrabiam;)
 
Asia wiem, ze Ci sie dłuży ale juz naprawde niedługo! Staraj sie o tym nie myślec za duzo :sorry::sorry:

Moja tez ma czkawkę tak z 4 razy na dzien i zdarza jej sie kichnać kolka razy pod rząd. To normalne.

Muminek mnie tez pytali codziennie az w koncu babka mi dała jakis biały syropek i następnego dnia poszło. Zawsze mozesz ściemnić ;-)

Pojechalismy dzis z mloda na zakupy spożywcze. Oliv w wózku sklepowym w foteliku a mnie maz na wózku z przodu woził na stojąco zebym nie musiała chodzić heh wszyscy sie patrzyli :-D ja tylko nawigowalam ;-) pozniej zgrzeszyłam cheeseburgerem i dałam sie zaprosić na lody do naszego Włocha.

Jejku a ja padlam przed 20 i spałam 3h.

Ja tez mam mloda budzić bo nic nie przytyła od wyjscia, moze 5gr ;-)

W ogole pytam położnej kiedy możemy isc na spacer a ona, ze dzis jak chcemy, ogolnie tylko na słońce uważać, zeby nie świeciło na mloda i w drogę! Ja tam za duzo chodzić nie moge no potem czuje takie napuchniecie miedzy nogami...
 
Ostatnia edycja:
Muminek jakos nie doczytałam o Twoim przypadku...to lepiej faktycznie, zeby poszło do wyjscia..

To ze mnie krówka jest, teraz z dwóch cycków 210ml ściągnęłam :szok:
 
Pat troche dziwne, ze Cie szwy juz ciągną, bidulka:zawstydzona/y:

Ja tez sie bałam isc na 2 i w dniu wypisu chyba z 5 podejść mialam ale dopiero jak zamknęłam za soba drzwi od domu to pobiegłam na swoj kibelek :-D

Renatka ja w poprzedniej tez nie posłuchałam i tez mi szew wylazł i sie długo goilo takze teraz leze. No z wyjątkiem zakupów :-D ale nie chodziłam za duzo ;-)

Renatka sa słoiczki, u nas w sklepach sa w plastikowych buteleczkach a nawet kartonikach takich jak na soczki dla dzieci. Ale ja nie mam przekonania do takich gotowców..

Renatka ciesz sie chwila i odpoczywaj. Ja bez naszego terrorka to mam labe! W domu czysto bo nikt nie brudzi, nie rozrzuca, nie wyciąga wszystkich szuflad, nie musze gotowac, karmić, pilnować, latać za mloda no i przede wszystkim jest cisza i spokoj, zadnych krzyków itd...tęsknie strasznie za Vika ale z drugiej strony wypoczywam!


Shamrota zgodzę sie, mi poszło tym razem szybciej bo sie słuchałam, moj maz to pękał z dumy heh wszystkim mówił, ze tak pięknie rodziłam jak profi ;-)

Olusia a Ty czesto masz problemy z ukl pokarmowym...co Cie dopadło?

Sataga zapalenie piersi Cie złapało czy przeziębienie?

Babydust zazdroszcze imprezki :tak:
 
reklama
Do góry