reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia spoko,:) chodziło mi o tą wydzieline tylko;)

Myla nie narzekaj;) kiedy masz wizytę położnej ??

Natasza oooo mleczne hehe :D

Suty bolą z początku jak łapie i się zassac nie może i wpada się histerię, co ja z nim mam hehe jak poczuje mleko to luzik :)

Dygotka super :)

Muminek powiedz, żeby ci czopki dali

Pat super że już po:) odpoczywaj!

Renatka może to taki stan tuż przed??
 
reklama
A szkoda, ale z drugiej strony może i lepiej. Zaczęłam czytać o tym oleju ryc. i się trochę przestraszyłam, bo piszą dziewczyny, że owszem pomaga w przyśpieszeniu - ale z tego co piszą to trzeba go wypić z 1/4 szklanki z jakims sokiem, ale też poród przez niego jest gorszy, gwałtowniejszy i boleśniejszy, bo powoduje przekrwienie narządów czy coś, oczywiście i w jedną i w drugą stronę trzeba traktować to z przymróżeniem oka, bo pewno nie ma reguły, a na wszystkie nasze sposoby niestety nie ma potwierdzenia.:-\
oj, jakbym wypiła 1/4 szklanki to jak nic bym się przekręciła i dziecko otruła... jedna łyżka a mi d...pę rozrywało.
:szok:


Doli, ja już nic nie wiem.... tak czekałam, żeby do 37 tc chociaż wytrzymać w dwupaku a tu prawie 40-ty tydz i nic :/
 
Witaj w klubie, Kuklaki :/
ahhhh, my to się naczekamy...
Asiati, Ty, ja i kto jeszcze ??


no ale pewnie podczas porodu wykupałaś co miałaś wykupać, więc teraz ze 3 dni pewnie trzeba poczekać... mi nadal nic nie wychodzi po tym przeczyszczeniu środowym czy czwartkowym. Po prostu pusty kanał i się musi zapełnić. A jak Ty masz dietę płynną to pewnie większość spalasz i się nie bardzo ma co odłożyć w jelitach.


są słoiczki z mlekiem ???
Ja widziałam tylko saszetki Bebilonu w markecie...


ale super :)

hehe, fajnie to musi wyglądać :)



a to co, będą sprawdzać czy zrobiłaś ? ;)



Michałek w brzuchu czka ok. 6 razy na dobę... ciekawe, czy mu przejdzie jak się urodzi ....


Asia, ja mam to samo, normalnie deprechę już łapię.
Wiem, że przyjdzie taki moment, że będę chciała z powrotem Michałka do brzucha wsadzić, ale już mam dość tego czekania, chodzę jak bomba .... w każdym momencie mogę wybuchnąć...
a ciągłe telefony czy już urodziłam a skoro nie to KIEDY URODZĘ ?! doprowadzają mnie do szału :(





o kurczę, moja Majka jadła 120 ml jak miała pół roku !!!
:szok:


Renatka, widocznie mam żarłoczne dziecko ;-) szkoda, że ten olej nie zadziałał...

Pat, a teraz z przeciwbólowych przy kp to pewnie tylko paracetamol? czy nie chcesz nic brać? Z każdym dniem powinno być już lepiej, tylko oszczędzaj się i ciesz się Wojtusiem :-)
 
Pat moje gratulacje.... teraz odpoczywajcie i nabieracie sil;-) maluszek cudny!


Dzis chyba taki dzien, Mikolaj caly dzien marudny, placzliwy, niespokojny, Zuzia pol dnia plakala a teraz spi, mam nadzieje ze nie podlapali czegos ode mnie...

Ja bole zoladka i biegunka.... :-( pol nocy nie spalam i latalam do wc... masakra!

Jakie leki moge brac?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj w klubie, Kuklaki :/
ahhhh, my to się naczekamy...
Asiati, Ty, ja i kto jeszcze ??


no ale pewnie podczas porodu wykupałaś co miałaś wykupać, więc teraz ze 3 dni pewnie trzeba poczekać... mi nadal nic nie wychodzi po tym przeczyszczeniu środowym czy czwartkowym. Po prostu pusty kanał i się musi zapełnić. A jak Ty masz dietę płynną to pewnie większość spalasz i się nie bardzo ma co odłożyć w jelitach.


są słoiczki z mlekiem ???
Ja widziałam tylko saszetki Bebilonu w markecie...


ale super :)

hehe, fajnie to musi wyglądać :)



a to co, będą sprawdzać czy zrobiłaś ? ;)



Michałek w brzuchu czka ok. 6 razy na dobę... ciekawe, czy mu przejdzie jak się urodzi ....


Asia, ja mam to samo, normalnie deprechę już łapię.
Wiem, że przyjdzie taki moment, że będę chciała z powrotem Michałka do brzucha wsadzić, ale już mam dość tego czekania, chodzę jak bomba .... w każdym momencie mogę wybuchnąć...
a ciągłe telefony czy już urodziłam a skoro nie to KIEDY URODZĘ ?! doprowadzają mnie do szału :(





o kurczę, moja Majka jadła 120 ml jak miała pół roku !!!
:szok:


Są słoiczki. Z pierwszym też używałam ale wtedy zamawialismy do apteki. Teraz kupiliśmy nan za 3,6 chyba. Po 90 ml mają. W sumie to nawet zamówić można przez internet. My bralismy w aptece natolinskiej.
Renatka a gdzie saszetki widziałaś bo ja właśnie nigdzie nie zauważyłam.
 
Do góry